Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz JackShephard #21652 üzenetére

    "Magas órajel pedig hiába van, ha nincs mögötte egy megfelelő videókártya amit kihajtson, de erről már párszor beszéltem."
    Csak a pályabetöltés sebességéről volt szó. Ott nemigen számít a videókártya.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Jackson01 #21743 üzenetére

    Érthetetlen probléma?--------------> A win reinstall mindent megold! :D
    Szvsz nem érdemes vele szarozni. Most elkezded nézegetni, hogy mi okozhatja a hibát és csak elpocsékolsz egy csomó időt. A vége úgyis vindóz újratelepítés lesz. Bár én inkább először a Project Torque-t írtanám le teljesen majd reinstall. Hátha.
    A gépedhez semmi köze. Azon a konfigon fullon fog menni akadás nélkül. A legújabb catalyst is jó, nem kell arra fogni.

    Bubi: ja, rögtön vegyen egy gtx295-öt, mert az majd biztosan megoldja a problémáját. :W
    Fentebb is írtam, hogy azon a konfigon fullon fog menni, ha megoldódik ez a rejtélyes probléma.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tomkatomi #21750 üzenetére

    "Az XP nem kezel csak max 3-at, azt is nehezen. Ha már ki akarod használni a ramjaidat, ráadásul a dupla magos procit (mert azt sem kezeli rendesen az XP)..."
    Ez az, gyártsunk ilyen urban legend-eket. Igen, a 32 bites oprendszer max 3GB ram-ot fog látni, de miért kezelné nehezen? Miért is nem kezeli rendesen a több magos processzorokat? Ez nagyon ilyen "én vistát használok, beszélek egy kicsit az xp ellen" szagúnak tűnik. Nézz be az ati találgatós topikba. Nemrég linkelték gbors tesztjeit a vgaspeed.hu-n: még mindig az xp-n futnak a leggyorsabban a játékok. Vistán a legszarabbul, a win7 úgy néz ki megint jó lesz. De itt ilyen 1-2%-os eltérésekről van csak szó. Ja és sokan használnak xp mellett 2x2GB memóriát, hiába csak 3GB-ot fog látni belőle. A későbbi bővíthetőség miatt; a 3GB mégiscsak több, mint a 2; később felrak egy 64 bites oprendszert és máris ott lesz a teljes 4 giga.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz JackShephard #21754 üzenetére

    Persze, hogy nincs egyensúlyban a proci-vga mérleg a srác rendszerében és még a pc-k úgy 95%-ában sincs. Mivel a játékok vga limitesek és egy E8400-al egy X2-t vagy egy GTX295-öt is ki lehet hajtani. Ja, csak van egy apró bibi: ezek a vga-k több, mint 100 ezer forintba kerülnek, egy HD3850 meg vagy 15k. Az viszont tény, hogy kicsit rosszul lett összerakva az a gép. Egy E8400 40k körül mozog. Na, ha ebből lecsippentünk 13k-t, akkor is tudunk venni egy E7500-at. Ezt a 13k-t hozzácsapjuk a HD3850 árához és máris egy HD4850-et tudunk venni. Igaz elveszítünk 3MB gyorsítótárat és ezzel nevetséges 1-2%-ot fps-ben, viszont a HD4850 30-40%-al erősebb a HD3850-nél.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tomkatomi #21758 üzenetére

    cash? :U
    Najó, többet nem írok ebben a témában, mert te is meg bubi is hülyének nézitek az embert.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Napfénysüti #21771 üzenetére

    Nem kezdőként meg méglassabban. Gondolj csak bele. Ugyanúgy 300-400 xp-t kap a lvl40-es is egy versenyért, miközben neki a szintlépéshez már komoly milliók kellenének. Ezért értelmetlen ez a játék. Mármint az mmo része. Pár kört menni jó, mert tudod, hogy élő emberek ellen nyomod, de komolyan nem érdemes vele foglalkozni, pénzt beletenni meg egyenesen hülyeség.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Egyébként én is az NFS: Shift-re várok. PT-be már vagy 2 hónapja nem léptem be a fő acc-ommal, mert semmi értelme. Elmozdulni úgyse tudok lvl41-ről, meg nem is lenne értelme. A kutyát nem érdekli az a játék, akkor minek legyen benne az ember jó, minek küzdjön, hogy elérjen bármi figyelemreméltót is? Hiába a sok 100 billion members promotion, meg hiába ingyenesen letölthető, alig ismerik páran a világon a PT-t, pedig elméletileg egész USA ezzel nyomul...ja látszik is az aktív lúzerek számából. Ez inkább azt mutatja, hogy milyen szar is a játék. Egy gagyi mmo, amiben lvl30 fölött megáll az élet és joggal lépnek le az emberek. Utóljára annyit csináltam, hogy a second acc-om Lion-ját kifulloztam, de többet azzal sem kívánok foglalkozni.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #21803 üzenetére

    Hahá! :DDD
    Bannoljanak csak mindenkit! Hátha elfogy az a maradék játékos is. Egy szánalom, ami a fiona óta megy. Komolyan mondom én félnék versenyezni, nehogy bannoljanak, így meg ki akar játszani? Senki. Remélem elpárolog az maradék player is, talán abból tanulna valamit az aeria. Bár van annyi szenny mmo-ja (zs-kategória mind), hogy kétlem.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Stewe24 #21808 üzenetére

    Ezt itt prohardveren nem szokás hirdetni. Nézz csak be a Shift topikjába, már megy a fight. ;]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #21819 üzenetére

    Ki lehet lépni. Először én is anyáztam, hogy nem lehet kilépni. De amikor esc-et nyomsz nem csak annyi lehetőség van amennyit éppen látsz, hanem lejjebb is lehet görgetni és ott lesz a QIUT. Hát azért van gépigénye, de 2009-hez képest nem nagy. Nekem egy HD4670-el fut fullon (minden high, motion blur off, 4xAA) 1680x1050-ben, pedig ez a videókártya nem éppen erre a felbontásra való, dehát ócsó volt. :D
    Én kormánnyal nyomom, az irányítás nem késik. Mindenféle help-et ki-be lehet kapcsolgatni. Kettő olyan van, amit ha egyszer a teszt kör után beállítottál, már utána nem tudod állítani mert ki van szürkézve. De amúgy mindenfélét lehet állítani, holtjátékot meg egyenesen ajánlott, mert különben az egyenesekben is keresztbe akar majd menni a kocsi.
    Nekem is csalódás a játék, főleg unalmas (átvezetővidek, félórás tőtikézés). Car battle-t meg a drift-et lehetetlen megcsinálni, nem is fogom magam idegesíteni ezekkel a módokkal. De az irányítás meg a motorhang faszájos. Grafika elsőosztályú, belső nézet szépen ki van dolgozva. Ütközés után engem nem kicsit idegesít az az elhomályosodás. Jajj de elkalandoztam ez már ultraoff.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz erdol #21828 üzenetére

    XD. Én is ma jöttem rá, hogy nem csak annyi nyelv van amennyit alapból látok, hanem lehet lefelé görgetni és ott van a magyar is. :D

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Szevasztok!
    Már jó ideje nem írtam fórumra, de minden egyes hsz-t olvastam azóta is. Nekem akkor halt meg a PT, amikor bejött a Fiona. Kombózás nélkül már nem ért semmit az egész. Igaz, még kapálóztam utána vagy egy hónapig, de érdemleges mennyiségű rp-t/xp-t nem tudtam összeszedni. Azóta be sem léptem. DE. Amit most akarnak csinálni....hát nem írom inkább le, mert ph-ra nem való szavak lennének. De milyen "kedves" ez a gamigo, hogy átvesz minket. De az már milyen dolog, hogy még nekünk kell utánajárni, nekünk kell róla gondoskodni, hogy egyáltalán átkerüljön az acc-unk, aztán töltsünk fel kismillió képet bizonyítva, hogy volt olyan kocsink. Ap-nak annyi, ap-s kocsiknak annyi, rp-nek xp-nek annyi. Ezt nekik kéne megoldani házon belül, felénk sűrűn bocsánatot kéregetve, hogy átrakják az accountot, az összes kocsit, a felhalmozott rp-t és a pt-ben megszerzett xp alapján az új levelt beállítva. Mégha így is történne, hogy mindent átvihetnénk megkárosítás nélkül, lehet én már akkor sem mennék át. Egy árkád fos játékba, ahol kitalálták, hogy csak bérelni lehet a kocsikat? (azt hittem a fionánál lejjebb nincs, de az invictus-os srácok megmutatták, hogy a fosból is lehet még trágyát csinálni) Értelme nincs. Ez már nem MMO, hanem egy kibaszott pénznyelő automata. Én már csak magamat sajnálom: a pt-be fölöslegesen fektetett időmet, a sok kínlódást az ingyen ap-k miatt (még jó, hogy skót vagyok és centet nem raktam egy ilyen halálra ítélt játékba). De azokat mégjobban sajnálom, akik nem kevés pénzt fektettek a pt-be, őket tényleg megkárosítják jogi értelemben is.
    Valahol lehetett ezt sejteni, merthát az aeria egy gagyi pénzhajhász kiadó (de úgy néz ki, hogy a gamigo ezek mellé még köcsög buzi is). Az Invictus ennyi idő alatt nem bírt megírni egy bugmentes szoftvert (verzióról verzióra mentünk le a lejtőn), a játékosokkal soha nem kommunikáltak, ami pedig a nagy fejlesztőknél bevett szokás. Nem kevés jó ötletünk volt, amik süket fülekre találtak. Dehát nekik is csak a gyors pénz kellett, remélem hamar beszopják a gigabrokit.
    Na végezetül, azért remélem ph-n itt még találkozunk, játékok, hírek, tesztek topikjaiban. Bye :R

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Van egy kis problémóm ezzel a facebook-os cuccal. Ott vagyok, hogy Poker Heroes, rámegyek az invite-ra és a 19 ismerősöm közül csak 10-et ajánl fel, hogy azok közül válasszak, de ezek közül is csak 4-et hívhatok meg. Valamit tuti nem jól csinálok. :U
    Látom ironman is regelt facebook-ra, de például mi alapján jelöljem be ismerősnek? :F

    UnConnecteD: 4-es motor, body még mindig ap-s? Nekem már ezer éve megvan a majdnem fullos morellóm, de 4-es motort meg body-t nem fogok ap-ért venni.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz JackShephard #22449 üzenetére

    Mennék én is a pókeresre, de ha rámegyek az invite-ra nem jeleníti meg az összes ismerősöm, ráadásul pont olyanokat ajánl fel "invitálásra", akik nem igazán játszanak PT-vel. :(((

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Na bejelentkeztem facebook-ra. A név, ami alapján felvehettek ismerősnek: Fekete Richárd. Utána meg majd a poker izébe invitáljuk egymást.

    Szerk: ironman-t és zolást bejelöltem.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz JackShephard #22596 üzenetére

    Na mióta ez nincs, azóta nem érdekel különösebben a PT.

    (amúgy mióta bejött fiona, mindenki egycsapásra abbahagyta a kombózást, nem is próbálkoztak vele, de talán még így is többet adna kombózva mint extra magnettel masserkedve, csak senkivel nem lehet kipróbálni, mert csak annyit mondanak, hogy a kombózás halott)

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz sagesz93 #22602 üzenetére

    Régebben nagyon nem szerettük az extra magnet-es emberkéket.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz SylarHUN #23866 üzenetére

    Idézet innen: http://www.obb.zoldneon.hu/
    "Szeretném a csapat nevét megváltoztatni Old Bad Boys -ra (Öreg rossz fiúk)! Mert a mostani elég gázos (Az öregfiúk megkékülnek) illetve nagyon "meleg" benyomású."

    Én már a legelején gondoltam magamban, hogy ez egy elég 'géj' név, csak nem akartam beszólni. De örülök, hogy végül magadtól is rájöttél.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Ez a játék még mindig egy fos, úgy ahogy van. Kérem kaccsojja ki.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Ricco_hun #23906 üzenetére

    Ezt csakúgy hirtelen felindulásból. De azért kifejtem, hogy ne csak itt lógjon a fika. Ezt már régebben is boncolgattam. Azt, hogy valami ismeretlen okból lassú vagyok (ennyire nem vagyok szar autós játékokban, ismerem az ideális íveket). Kicsi feltöltési sebesség vagy a szar gép vagy valami alkony zónában lakom vagy nem tudom. Tudom béna vagyok, de a bénaságom inkább abban mutatkozik meg, hogy hibázok. De azt nem magyarázza, hogy rajt után csak állni kell a gázon és mennek el mellettem, két kanyar (nem veszem szarul) és már 200m hátrány. A balance ennyit nem számít, különben is accA+ van a legtöbb kocsin (meghát hova rakjam a gripR+-t, amikor így is kurva alulkormányozott az összes kocsi, úgy fordulnak mint valami kamion, amikor felengedett gázzal kanyarodnék - ez konkrétan Cobra volt, lehet más kocsival jobban mennék). Ezért is hagytam abba, mert ennyi idő meg patch után is csak arra jó a simVS, hogy felbasszam az agyam rajta. A kombózás legalább fun volt meg az rp is jött úgy ahogy, amíg el nem baszták. Lehet, hogy arcadeVS-ben kéne szerencsét próbálnom. De annyira felidegelt, hogy rögtön nyomtam rá a delete-t.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Azt nem tudjátok, hogy a frissen regelt twitter accountot miért függesztik fel kb 2 perc után? Elmennek ezek a jó édes....... Töltöm fel a profilképnek az aeriás képet, erre a következő frissítésnél már a "Suspended Account" fogad (ezt 2-szer eljátszottam). Bazz ezeknek nincs jobb dolguk mint friss accountokat felfüggesztgetni, arról már nem is szólva, hogy a régebbieket is felfüggesztették egytől egyig - a semmiért. Többet a twitter közelébe nem megyek. Elesek 300AP-tól de lexarom, ezek a twitteresek fogyatékosok.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz hugoagagyilo #24194 üzenetére

    Ez úgy volt, hogy régebben hasonló eventek miatt regelt twittereimet is már felfüggesztették, gondolom mert soha nem használtam őket. Ezért újraregeltem twitterre. Direkt új e-mail cím satöbbi, beregelek, aktiválom, feltöltöm profilképnek az aeriás képet, egyet frissítek a profilomon és jön az üzenet, hogy suspended account. Bejelentkezni beenged, csak a főoldalon írja egy pirossal bekeretezett részben, hogy gyanús tevékenység miatt felfüggesztették az accountot. Hát igen, nagyon gyanús, hogy feltöltöttem egy profilképet. Így nem lehet aeriára linkelni, mert hiába vagy bejelentkezve, a profile linkre csak egy üzenet jön be, hogy ezt az accountot felfüggesztették. De régebben is csinálta a twitter a maga marhaságait, annyira féltik azt a fost, hogy hugyé-szaré jön a suspended account. De furfangosak, nem törlik, csak felfüggesztik. Ez a felhasználó szemszögéből ugyan edésmindegy, de nekik meg továbbra is pörög a számláló, hogy ennyi meg ennyi regisztrált taguk van. Szánalmas banda.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24196 üzenetére

    De ez az, hogy nem lehet linkelni a profilom, mert arra is az az üzenet jön, hogy fel lett függesztve. Annyi, hogy be tudok jelentkezni a főoldalra (és ugye a főoldal nem a /profile, hanem /home, ami belinkelve semmit sem ér), de akárhova "mennék" egyből jön az üzenet. Amúgy biztos az nem tetszik nekik, hogy mindenki ezt a képet állítja be profilképnek. Amúgy sajátgépről töltöm fel, úgyhogy nem értem a dolgot. De lehet, hogy nézi a fájlnevet és lehet, hogy már spam-nek veszi ezt az "Aeria10M" jpg-t. Megpróbálom átnevezve feltölteni. De lassan már én érzem szarul magam, hogy ennyi fake e-mailt regelek freemail-en. Tossza meg a twitter.
    Egyébként már postoltam a 10M+ topikba a májszpésszel meg a fészbúkkal. Szerintetek elfogadják, ha postolok mégegyet csak a twitterrel? Mert ha nem, akkor nem is kínlódok a twitterrel.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Creative997 #24199 üzenetére

    De mindent vagy csak amit kihagytál?

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24202 üzenetére

    És ha már van panamád/phoenixed, akkor van valami alternatív ajándékozás vagy akkor így jártál?

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Bazzzs #24219 üzenetére

    Jól mondja Crea. Nekem is volt ilyen régebben, amikor még nyomtam vele. Dragoztam, utána mentem volna simvs-be és az első kanyarnál szembesültem azzal, hogy valami nem kóser, mert épphogy hozzáértem a billhez, már keresztben is álltam. Az autót kb felesúlyúnak éreztem és olyan volt mintha jégen mentem volna. Többek között ezért is hagytam abba, na meg amiatt főleg, hogy a pályák már csak alamizsnát adtak nem pedig xp-t/rp-t és elkúrták a kedvenc játékmódomat a kombózást (sok ember, nagy funok, mégtöbb lóvé).

    Más: Most, hogy a Corvette akcióban van, így mennyi AP? Mert nincs fent a gém, nem tudom megnézni. (az rx-8 meg kb semmire nem jó class4-ben)

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz SylarHUN #24420 üzenetére

    Khmmm, az 1920x1200 is fullhd, csak 16:10-es képaránnyal. És már 55k-tól lehet kapni ilyen felbontású 24"-os lcd monitorokat.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz SylarHUN #24426 üzenetére

    Attól függ mik az igények. Ha játszol, akkor nem nagyon mondod meg, hogy most egy 50k-s tn paneles vagy egy 200k-s ips/pva paneles monitor előtt ülsz. Sőt, játékra jobb is a tn peneles, mert alacsonyabb a késleltetése. De ha munkához kell, akkor már más a helyzet, oda tényleg zsebbe kell nyúlni, ha színhű megjelenítést akarsz. Te talán az utóbbi csoportba tartozol? A professzionális felhasználók közé? Mertha csak játszol, akkor elég nagy pénzkidobás egy 150k-s monitor.

    Először a 16:10-es képarányú, 1920x1200-as felbontású monitorok terjedtek el. Akkor az volt a fullHD, mert "elfért" rajta a 1080p-s fullHD videó. De mostanában ezek már háttérbe szorultak és a legtöbb fullHD-s monitor 1920x1080-as felbontással jön ki.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24561 üzenetére

    "Mondanátok olyat ahova még lehet 1gigát egyben feltölteni?"

    megaupload, a storage.to-ról szerintem lassan jön.

    Szerk: ja, hogy te a régi bétát akarod feltölteni.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24563 üzenetére

    Lejárt a szerk. idő.
    Nem tudom, hogy működik a megaupload, még nem próbáltam feltölteni oda semmit sem (mondjuk még máshova sem). De azt tudom, hogy lehet 1GB-os fájlokat feltölteni (bár lehet, hogy csak a premium előfizetőknek).

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Tárgytalan. :B

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Hát gyerekek, ez a béta valami nagyon gagyi. A menü, a szoba, az irányítás még az árkádabbnál is árkádabb. Ez a verzsön se fog arra késztetni, hogy újra játszak majd a PT-vel. Sugárhajtómű, nesze, vigyed. :(

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24699 üzenetére

    Irányítás? Sok köze nincs a sim-hez, de még a rendes PT árkád módjánál is árkádabb a béta irányítása. Kb ilyen nfs3 szintű. A kameramozgás is nagyon irritáló, ráadásul nincs egy rendes külső kamerállás: az egyik túl közel van, a másik túl távol van (akkor jó, ha kb 20-al mész, de ugye.....akkor megelőznek :D ), a harmadik meg olyan távol van, mintha egy helikopterből 2km-ről követném a kocsim.

    A béta számomra ennyi volt: 2 és fél óra még letöltöttem, 20 perc telepítés, 1 óra update, 1 óra szöszmötölés a menüben (kocsik vétele, tuningolása), majd sikerült bejutnom egy szobába és elég volt 2 perc a pályán, hogy azt mondjam, köszönöm, ebből nem kérek.

    Ami lol: mindenki fullos trunk-kal, mindenféle kétszerezőkkel meg háromszorozókkal meg mindhárom csajjal megy, mert "most megtehetem". Oszt majd les egy nagyot a rendes verzióban, hogy nem olyan gyors meg 10-ed annyi xp-t/rp-t kap. A sugárhajtómű meg a tetőből kiálló fehér kéz beteszi a kaput.

    Az apuci hitelkártyáját sűrűn elkérő, 10 éves amcsi kölöknek biztos jó lesz (egy ideig, amíg rá nem un, de a lényeg, hogy beregelt meg belerakott vagy 1000$-nyi AP-t). Nekem ez már nem autóversenyzés. Akkor már inkább nyomom a gép ellen Shift-ben meg Dirt2-ben, ezerszer élvezetesebb.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24705 üzenetére

    Hát én nem láttam sim/árkád választási lehetőséget. Valaki nyitott egy szobát, bementem, szar volt, ennyi. Azért még azt a 350Z-t lecsekkolom, eddig elsiklottam felette (nem láttam semelyik class-ban sem :F ).

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Ricco_hun #24707 üzenetére

    Irányítás fikázás visszavonva, sikerült sim-ben menni. Ezekszerint a room leader választja ki a módot. A kameramozgás nagyon fura, nem marad a kocsi mögött a kamera, hanem csak a kocsi fordul előtted. A nézetet úgy ahogy sikerült belőni, bár még mindig nagyon eltávolodik ha gyorsan megyek, ennyire azért nem kéne érzékeltetni a sebességet.
    A 350Z-t azért nem találtam, mert a class-onkénti felsorolásban nincs benne, csak akkor látszódik, amikor az évtized szerinti rendezésben nézem a kocsikat.
    SylarHUN: Tudod én mindig kritikus szemmel tekintettem a pt-re, nem pedig fan szemmel. Nektek persze hogy minden rózsaszín, bár nem tudlak megérteni titeket, sok-sok játék van, ami jobb/élvezetesebb mint a pt. Én mindig azt nézem, hogy mennyivel jobb is lehetne a pt. Oly sok lehetőség van a témában, de elég gyenge a megvalósítás.
    "Amúgy meg nem is játszol már hónapok óta, tartsd is meg jó szokásod! Maradj távol a PT-től!"
    Ezt amúgy majdnem rossznéven vettem, de ez csak téged minősít.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Most dobott ki a béta egy verseny közepén. Leállt a szeró.
    Azt bírom, hogy vagyunk vagy 30-an global-ban, errefel van 3 szoba, abból 1 jelszavas, 1 arcade, a harmadik meg tokyo night. :O Így amúgy halál a játék, hogy úgy kell vadászni egy-egy megfelelő szobára/versenyre. Nem hiába hagytam abba, semmi értelme. Ilyen 200-300 playerrel nem lehet online autósversenyt csinálni. Ezek függvényében újfent csak vicces a login képernyő utáni 15 szerver lehetőség, amikor egyet sem tudnak megtölteni játékossal. Az a 200-300 player elsőre soknak tűnhet, de jól tudjuk ha ennyien vannak összesen a játékban, akkor az azt jelenti, hogy kb 10-en vannak simvs-ben, azok is jelszavas szobában. Szóval így nem lehet játszani. Ahhoz meg hogy sokkal de sokkal többen játszanak a PT-vel nagyon sok mindennek kéne történnie.
    Amúgy tényleg kell a ghost on mód. Vagy akkor legyen egy olyan chat preset, hogy "fuck you, bitch".
    Mégvalami. Valaki elmondaná, hogy mi a jó ebben a 3-10-30-90 napra kibérelős dolognak? Ha egyszer megveszem azt a kocsit, akkor ne járjon már le, mint a buszbérlet. :W
    Persze a kiadónak megintcsak plusz zsé, a játékosok részéről meg újabb létszámcsökkenés.
    Fun: elég hamar elment az 1 milla RP. :D Már az AP-ból gazdálkodom. :B
    Sylar-nek a mérleg pozitív nyelvére:
    - új licencelt kocsik (de a teljes verzióban úgyis csak csöpögtetve fogják adagolni őket)
    - új optikai tuning elemek (bár most sem dúskálunk bennük)
    - új matricák (szintén a fenti megállapítás)
    De kb ennyi. A mérleg fos-nyelvén még mindig sokkal több van. Szóval ettől az Isabel-től sem lesz az ultimate mmoracinggame.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tomkatomi #24744 üzenetére

    Ez a hsz eszembe juttatta, hogy miket akartam még leírni.
    Tehát:
    - A pozitív oldalra jön még az event calendar és azok az eventek amiket csak úgy random teljesíteni lehet az egyes futamokon.
    - A mostani bétás full csajos, full trunkos emberkékkel nem lehet mit kezdeni, ha meg én is berakom ezeket, akkor meg én vagyok a noob.
    - Én sem találkoztam még buggal!
    - Túl sok a parkoló kamion az utak szélén, van hogy már a rajt után nem férünk el és akkor vagy állóra fékezek vagy rombolok.
    - Az overtake és a clean sector feliratok túl nagyok és pont bele pofádba a képernyő közepén, hogy 200-nál garantáltan ne lássál semmit se tőlük.
    - Megértem ezt a kibérelem x napra dolgot, csak az nem tetszik, hogy ha véglegesen akarod, akkor azt csak ap-ért teheted. Megint csak a lehúzás. De a FREE az ott villog mindenhol.
    - És mégegyszer: ghost on kell, mert nem tudok így előzni, kilökni meg nem akarom.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tomkatomi #24749 üzenetére

    Nem megy. A szeró halt be megint. Először azt hittem, hogy elment a netem, de csak a pt nem indul. Vááá pedig ki akartam deríteni, hogy melyik a jobb: Impreza vs Lancer.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Bennt vagyok a bétában....egyedül :) . Bár még nem akarom elkiabálni.

    szerk: már négyen és valószínűleg mire visszemegyek már vagy tizen, de akkor is én voltam az első. :P

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Fullos trunk és all girl foreva! Grat. :C

    Amíg nem jelzik valahogy, hogy ki ment tisztán és ki ilyen olyan szarsággal, addig értelmetlen az egész rankings. De eleve nem értem, hogy mit keres egy autós játékban kékesen szikrázó gumi, piros csóvát húzó fék és energia gömb a kocsi körül. :W

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #24792 üzenetére

    Persze, most csak én vagyok helikopter. De mégis mi a francért jó az, ha egy olyan irányítás meg gyorsaság rögzül benned, amihez a rendes verzióban nem sok közöd lesz. A franc se akar a jani lenni egy ilyen gagyi játékban, ap-t meg főleg nem költenék acc csajra. Ha egy kicsit is komolyan venné magát a játék, akkor eleve nem lennének benne ilyen gyerekes hülyeségek. Akinek van pénze, annak annyi előnye legyen, hogy vehet xp/rp duplázókat a gyorsabb fejlődés érdekében, ahogy az a rendes mmo-kban van.
    Nyugi, ha vége a bétának úgyis eltűnök, nem fogok itt sírni meg negatívkodni, de az mindent elárul a játékról, hogy hányan játszanak vele.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Vicces ez a PT vs. LvlR téma. Ugye ott gyökerezik a probléma, hogy a magyarok eleve nem játszhattak volna a PT-vel. De ha már lehetett választani (anno), akkor a legtöbb emberke a pt-t választotta...legalább emberi nyelven volt. Aztán játszogattunk (úgy 2 évet), ezzel párhuzamosan viszont voltak vér-LvlR-esek is (ha jól látom, akkor az egész mostani obhun). Na ezekről mi tudomást sem vettünk, azt sem tudtuk, hogy van ilyen állatfaj. :D Aztán eljött az IP-ban ideje, merthát mégiscsak kiderült a tuti (trutyi :U ). És mivel úgy néz ki, hogy Invictus-ék jobban figyelik ezt a topikot (nem tom van-e LvlR topik ph-n :F ), mi akkor eldöntöttük, hogy MO váljon ki Európából és maradjon továbbra is a pt. Aha csak ekkor a magyarországi LvlR-es mit látott? Nem tud belépni az eddig játszott játékába. És miért nem tud? Mert az amerikai pt-vel játszó magyarok egyetlen kivételként átkérték Magyaroszágot az amcsi régióba....szóval elő a boxereket és essetek egymásnak.
    De jó, hogy tavaly nyáron abbahagytam ezt az egész szar(keverés)t. Azóta tiszta nyugodt vagyok. De látom ti még jól bírjátok. Kellemes húsvétot mindenkinek (még a kellemetlen személyeknek is :D )!

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz hugoagagyilo #25748 üzenetére

    Na valaki besértődött. A smiley ne zavarjon a mondat végén. De ha még nem lenne ott a smiley, akkor is lehetne egy kis humorérzéked.
    Nem kavartam én fel semmit. Ez az egész úgy szar ahogy van a kezdetektől (amíg ilyen kiadókhoz kerül az invictus terméke, mint a gamigo meg az aeria..pfff szánalom). Csak gondoltam tisztába rakom a dolgokat. Olvastam a topikot azóta is. Akik az ip ban után jelentek meg itt pt fórumon azt kérdezgetik, hogy mégis miért nem játszhatnak a lvlr-rel. Hát mert a fejük fölött, mi pt-sek akkor eldöntöttük, hogy a Magyaroszág kivételt képezzen és ne európához tartozzunk.

    De ez most már mind felesleges szócséplés, úgy néz ki, hogy végleg kezd összeomlani a kártyavár. Én csak örülök, hogy idejében kivontam magam a dolgok alól. Ez a klánosdi meg még mindig k@rva ciki.....szerintem (főleg egy olyan játékra alapozva ami a kezdetektől halálra van ítélve).

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz SylarHUN #25785 üzenetére

    A Need For Speed World Online-os leírásnál nem ártana átnézni a j-k és ly-k használatát, mert vannak benne szörnyűségek.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz hugoagagyilo #25898 üzenetére

    Látom ez is ilyen hugyé-szaré bannolgatós játék. Ráadásul a ghost off miatt boldog boldogtalan egyszer csak azon kapja magát, hogy bannolták, mert valami pöcs besértődött. Gondolom ezerrel mennek a reportok minden kis szarért....szánalom. Így kezdjen ott valaki is egy accountot, hogy állandóan attól kell rettegnie, hogy egy rosszul sikerült előzés miatt mikor bannolják örökre.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Én is csak a belefeccölt időt meg a sok free AP-t fogom sajnálni (fúúú mennyit trükköztem anno meg gyártottam a fake e-mail címeket a free AP-ért). Különben már régóta magasról teszek erre az egész szarkavaró bagázsra (Gamigo, Aeria, Invictus). A legelején (2007) kellett volna egyértelműen ip bannolgatni, nem pedig rá 2 évre, amikor már mindenki kőkemény energiákat és/vagy pénzeket fektetett a PT-be. A PT hamarosan végleg bedől (haha büdös Aeria) - leszarom, a lvlR-t szintén leszarom - tudod ki fog előlről kezdeni mindent. A PT bezárja kapuit, kinevetem a szánalmas aeriát, megsiratom a lvl41-es acc-omat, az ap-s kocsijaimat meg a felhalmozott rp-t/ap-t, és utána nagyívben elkerülöm ezt az egész f*sznyűvő bagázst. Persze, hát szavazzon mindenki a lvlR-re, hiszen PT-n már régóta nincs player (elvileg egész amerika azzal játszik - hahaha). Aztán amikor majd lecsillapodott ez az egész (kiderül, hogy Mo. mégiscsak európához tartozik :U ), akkor mégis ki a pöcsöm garantálja, hogy nem húzza le a rolót 2-3 év múlva a lvlR is. Senki. Akárhogyan is alakulnak most a dolgok (virágzik a lvlR), akkor sem egy életbiztosítás elkezdeni ott is egy acc-ot, meg arra is rákölteni egy fél kocsi árát. A lvlR a mostani peccsekkel sem lett egy világmegváltó játék (ugyanaz a régi, kiforratlan, lehetőségeit ki nem használó bugos fos, csak éppen már több a kocsi). Ahhoz az alapoktól kéne újragondolnia az egészet a tisztelt invictusnak. De hát hiába tépjük a szánkat az elejétől fogva, csak sodródunk az árral és nyeljük a békát. Köszönöm, de ebből az egész szarkavarásból többet én nem kérek.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz ALIENwoods2 #26994 üzenetére

    Ezt én a kezdetek óta pofáztam. De nem, nekik jó ez így ahogy van. :(((

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Bazzzs #27020 üzenetére

    Jaja, a sok combo only. De szép is volt. :O Nálam azután indult meg a lejtőn a játék, hogy elkúrták a kombózást. Onnantól mindenki csak extra magnettel rohangált, mint a barom.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz [HUN]Dani #27245 üzenetére

    "A játék Heat Online néven lesz elérhető az USA, Kanada és Mexikó területén.
    Az Invictus tárgyalásokat folytat a magyar üzemeltetési jog tulajdonosával, a Gamepot Inc-kel arról, hogy ezután is csatlakozni lehessen az amerikai szerverre Magyarországról."

    1. Minek, ha úgyis törlik az összes pt-s accountot?

    2. Szerintem nem kéne megint a különcködés meg a szarkavarás. Magyarország európában található (ugye milyen meglepő? :D ). Európában meg a gamigo adja ki a játékot. Ez ennyire egyszerű. Most már le kéne zárni a dolgokat és szépen, nyugodtan játszani a LevelR-el (az elejétől kezdve azzal kellett volna a magyaroknak). Innentől kit érdekel, hogy mit csinál az aeria. Szolgáltassa csak az USA-nak, Kanadának, Mexikónak, a kutya sem fog vele játszani, ahogy eddig se érdekelte az amcsi playereket a játék.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Blade.T #27248 üzenetére

    Távol álljon tőlem, hogy a lvlr mellett kardoskodjak, de már ugyanaz a két verzió. Akkor miért is csatlakoznál egy sokkal távolabb lévő amcsi szerverre, amin alig lézengenek játékosok, miközben a lvlr itt van európában és tele van playerrel. Régebben, amíg a pt-t nem frissítették, addig lehetett azzal érvelni, hogy egy csomó fasza mód nincs meg lvlr-ben. De már ugyanaz a két verzió, szóval. :F
    Max a belefeccölt időt sajnálhatod (én is sajnálom), de hát ha egyszer nincs player aki ellen nyomd, akkor mit ér a lvl234 meg az összes ap-s verda.

    Most már én is elbizonytalanodtam, de az a baj, hogy elég régóta csak a bizonytalanság van (ezért nem szedtem le még a lvlr-t). Most megint meg kell várni míg megjelenik az a heat-online. Kiderül, hogy átviszik-e az accountokat pt-ből vagy sem, stb stb. De ha nem, akkor csak annyi érv marad, hogy megmarad az AP-d, mert az is aeria-s játék lesz. Na most tegyük fel, minden a lehető legjobban alakul, játszol tovább heat-ben, mintha mi sem történt volna, aztán 3-4 hónap elteltével megint előszedik a szerződéseket, hogy dehát az ip-blokk, meghogy csak észak-amerika stb, stb. Végre egy stabil hely kéne ahol vannak játékosok, amiről tudjuk, hogy biztosan oda tartozunk, ami nem fog egyhamar megszűnni, amire jönnek frissítések, tehát ahol biztonságban el lehet kezdeni felépíteni egy új accountot (vagy folytatni).

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák