Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz unrealnoise #161 üzenetére

    Teljesen egyetértek.

    Hozzácsapnám a visszajátszás menüt. Kajakra lenyúlták az iRacingtől és milyen jól tették. :C
    Gyárilag beépített spotter. Ezt érdemes úgy beállítani, hogy mindig vakeráljon, és akkor szólni fog, hogy egy autóra, két autóra vannak mögötted, esetleg melletted. Nevedet nem mondja, mint a Crew Chief, de azon kivül mindent, és még örül is a pb-s körödnek. (Kár, hogy nem olyan mint a navigációk, hogy választhatsz selypítőst kisgyereket, de poén lenne egy Arnoldos akcentus is. :D )

    Én nem kínlódtam kormánykalibrálással, mivel alapból a DFGT-t tette be, az FFB-nél egyedit választottam, a gaint levettem 80-ra, és ennyi. Nekem ez így teljesen jó. Szerintem ffb téren komolyat léptek előre.
    Az első napos onlineba én is beletenyereltem, és az a felkiáltójeles sárga háromszög tényleg nem a legjobb választás, de ez legyen a legnagyobb gond. Egyelőre én teljesen elégedett vagyok, ami hiba van (lagok) azt betudom a hardverem gyengeségének. 4giga memóriával nem várok csodát így 2017 év vége felé. :)
    Mentem pár futamot online, és azért vannak hülyék, de jó lesz ez a rendszer, mert már mintha most is sokkal kevesebb lenne a troll. Pályára való visszatérésnél körültekintőbbek, megvárják míg elzúgsz mellettük. Rajtnál azért vannak csattok, de messze nem olyanok, és hát ez melyik autóversenyes játéknál nincs? Büntiket már időmérőn is szórja, nem egyszer láttam amikor embert megmérte egy egy vagy két rajthelyesre.
    Mentem repülőrajtost is, hibátlan. Ha kell, felvezetőn rádszólnak, hogg sorolj vissza erre vagy arra a helyre, lámpára startolsz, nyilván így sokkal izgibb és több esély van az előzésre, mint az 1-ben a kényszermegoldásos dolognál.
    Esőre én azt mondom, hogy azért ez a Driveclubban jobban néz ki, de az elődhöz képest javult.
    Ha valami hiányként kellene felsorolnom, hogy ne tűnjek fanboynak, akkor azok a pályák. Van it vastagon, de nekem már herótom van Monzatól, Imolatól, Monacotól, és lassan Spa-tól is akármekkora classic pályák is ezek. Jöhetne Istambul, Interlagos, Kína, Argentina, Dél-Afrika, és még énis sorolhatnám itt napestig, hát még aki képben is van.

Új hozzászólás Aktív témák