Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HorCsa

    csendes tag

    válasz cila1 #15416 üzenetére

    Nem akarok beleszólni, de azt hiszem a közvetítésen is megemlítettem, hogy dícséretes, hogy figyelted a tükröt ezzel megelőzve egy balesetet.
    Mindezek ellenére szerintem itt nem JColee volt aki a hibát elkövette, hanem te. Kicsit kisodródtál az ívről, ezért egyértelmű, hogy aki mögötted van előzni fog. Ráadásul ugye a box az út jobb oldalán van, te pedig a bal oldalra sodródsz. Innentől (mivel az F1 autón nincs indexlámpa) aki mögötted van nem tudja, hogy boxba akarsz menni. Szerintem aki boxolni akar, és vannak mögötte, annak egyértelműen a box bejárat felé kell helyezkednie (azaz a te eseteben most szűken kellett volna kijönni a jobbosból, nem kisodródva).
    Szerintem ennek most ez volt a helyes megoldása amit tettél. Lelassítottál, hogy be tudj menni a boxba, hiszen eleve a normál kanyar ívhez képest is elrontottad (szerintem ha nem sodródsz le az ívről, simán benne van még, hogy berántod a boxba anélkül, hogy JColee és a te autód épsége veszélyben lett volna).
    De ez csak az én véleményem :). Tényleg semmi közöm hozzá :D
    ... nem is tudom akkor mit p.fázok bele :DD

    Proof: "kedves" "drága" Proof. Az ha valakiről álmodsz, az a te fejedben van benne, nem az tehet róla akiről álmodsz. :D Ez abból is látszik, hogy már a hsz-edbe akkor is leírod a nevem, amikor másét kellene :DD . Szerintem sok volt a lencse+bab egyszerre vacsorára, és szimplán rosszat álmodtál. :D Tudom szörnyű, hogy kikosaraztalak már ezerszer, de ezt el kell fogadnod. Ha mégsem sikerülne feldolgozni, akkor javaslok egy pszihómókust a feladat megoldására. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

  • proof88

    addikt

    válasz cila1 #15416 üzenetére

    az én szerény véleményem az hogy tette a dolgát, azért egyáltalán nem egyértelmű hogy mikor kell számítani box kiállásra :S ha legközelebb boxba akarsz menni akkor ne sodródj le az ívről :D látod én sem mentem boxba, féltem hogy lesodródok :D

    HorCsa: oké :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák