Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz ngabor2 #24 üzenetére

    Az azonnali kérdések linkje mellé odatenném az azonnali fáradt gőzős kérdések órája topik linkjét is :)

    Esetleg <bár ehez komolyabb támogatásra lenne szükség> a regisztráció oldalára ki lehetne tenni ennek a topiknak a linkjét, hogy mivel érdemes <és nem mint kötelező dolog> kezdeni.

    Szerintem az alapelveket azért nem olvassák el nagyon sokan, mert úgy vannak vele: 'á, ebbe úgyis csak a szokásos hülyeség van, ezt minek olvassam el'.

    üdv.: föccer

    mod:

    még valami: egy kérdést ha lehet ne írj be egyszerre 3 topikba+ nyiss neki 2 hirdetést...

    [Szerkesztve]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • föccer

    nagyúr

    válasz harry #27 üzenetére

    A topiknyitási kényszert mindenképpen be kell tenni.

    Jut eszembe: Bár benne van az alapelvekben is, de esetleg itt is ki kellene emelni,:

    a topic címét gondosan válaszd meg:

    * kerüld a túl általános címeket (''Segítsetek plízzz!!!!!'') A cím pontosan, egyértelműen tükrözze azt, amit szeretnél.
    * legyen olyan, amit később is megtalálnak a keresőben a fórumozók: ha azt írod, hogy ''Megdöglött azikszpém a radidrájverrel'', akkor azt senki sem fogja megtalálni, ellentétben azzal, hogy ''Nem megy az XP-m, mióta feltettem a Catalystet''


    :R

    <most látta egy konfig eladó aprót :(>

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • föccer

    nagyúr

    Ismét fejfött a téma, ismét zárva lett. Mindazért, mert már ezerszer el lett mondva, de valahogy mindig akad valaki, aki máshogy gondolja.

    A Téma: Az apróhirdetésekben szereplő termékek árai. Az egyik utolsó, ezzel foglalkozó topikban írtam össze, hogy szerintem miért nincs értelme feszegetni eszt a témát. Az egyik moderátor is osztotta a vélemányemet, ezért vagyok bátor, és és beírom ebbe a topikba. Hátha így meg lehet fékezni az aprókban lévő, az árakat érintő káoszt.

    ''Forrás'': Emberek akik a bolti ár duplájáért adják a használt cuccokat. [link] #6 hozzászólás.

    ''
    1: Az eladó annyiért teszi fel a termékét amennyiért akarja. Asszem ez megkérdőjelezhetettlen.

    2: Ha valaki irreális árat ad meg valaminek, az legyen az Ő baja. Nem tőled nem fogják megvenni az árút, hanem az Ő nyakán marad rajta.

    3: Mindennek annyi az ára, amennyiért megveszik. Ha valaki elviszi az irreálisan magas áron, az megint nem tartozik a kívülállókra.

    4: Ha Valakinek nem tetszik az, hogy Valaki más mennyiért teszi fel az árúját, és nem akar vásárolni tőle, akkor minek szól bele? A fent 3 pont megmutatja, ha nem érdekelt az üzletben, akkor semmi köze nincs hozzá, és kész. Ne szóljon bele.

    5: Ha valaki mégis jószándékúan akarja tájékoztatni az eladót, szogy szerinte irreálisan magas az ár, akkor azt kéretik egy privát üzenetben közölni. A Te véleményedre, ha nem vagy potenciális vevőjelölt senki nem kíváncsi.

    6: Ha szeretnél hozzájutni a termékhez, csak drágállod, akár irreálisan soknak tartod, akár csak egy kicsit soknak, akkor meg leheet alkudni, linkelni a boltok árait stb.. De mindezt kéretik csak akkor tenni, ha vásárolni akarsz. Ha nem akarsz, akkor nem rád tartozik, hogy ki mit mennyiért ad.
    ''

    Szerintem ha ezt a néhány pontot figyelembe vennénk, akkor sokkal barátságosabb lenne az apró, és nem arrol szólna, hogy hol szóljunk be a másiknak.

    Béke.

    üdv.: föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák