Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz gulb #11 üzenetére

    Elhiszem hogy fasza csak éppen gagyi ilyen kicsi kijelzővel és buta is ennyiért. 2023-ba már illene túllépni a gyerek óra dizájnon. Attól maradhat a full hardcore fapados sport vonal de epixnek szerintem ez kevés ennek kéne igazán ütősnek lennie. Pedig nagyon vártam az epix prot. Nekem nagy csalódás. Nem vagyok hardcore sportoló csak hobbista és nekem ez túl sok kompromisszum ennyiért ráadásul. 51 mm zafir meg titán és az amoled is tetszik meg amit sport vonalon tud de a pici gagyi kijelzővel nem tudok megbarátkozni meg a gagyi számlapokkal. Lehetne 4 cm ütös számlapokkal. Ez full fapad. Olyan mint egy 7 éves okosora vagy gyerek óra. Gagyi! Bankos fizetést se tudok összehozni a cib-es kártyámmal. Kamerát se tudom irányítani az óráról se hívást fogadni akár bluetoothon keresztül. Ez nem epic csak egy medium sport. Ekg se jött még össze de majd talán egyszer valamikor ideér az is mint a bankos fizetés. Azt is igérgetik egy ideje azóta se jön...

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák