Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    Jó tudom van már enternetes téma, max a topik címét moderáljátok, de ne zárjátok, perpill rohadt ideges vagyok.

    2001 óta enternet előfizető vagyok, 2002 óta ADSL -re, eddig semmi problémám nem volt velük, de most rájöttem hogy köcsög parasztok!

    Annó 386 kbit/s ADSL -re szerződtem 9900 Ft-os havidíjjal 1 évre, ez a hűségszerződés már rég lejárt. Időközben 1 mbit/s lett a vonalam, de nekem nem kell ilyen gyors, meg olcsóbb se ártana, gondoltam leszerződök újabb 1 évre 512 -es csomagra.

    Felhívtam tehát ügyfélszolgálatot tegnap. Mondom a srácnak szeretnék leszerződni az 512 -es csomagra az I. akciós lehetőséggel, melynek havi díja 6125 Ft. Aztmondja a srác, arra nem mehetek, mert a T-com azt csak új előfizetőknek engedi. A II. akciós lehetőségre mehetek, mely szempteberig havidíjmentes, szeptember 1től 7375 Ft. Aztmondja online ügyfélszolgálaton váltsak csomagot. De mondom neki ez nincs ott. Aztmondja ottvan , Privát csomag, hűség akció. Nézem, az ára télleg ugyanaz, de kirészletezve nem volt semmi. Na mindegy, hülye fejelemmel átszerződtem arra, aktiváltam is a dolgot.

    Erre ma nem tudok fellépni a netre. Felhívom ügyfélszolgálatot, aztmondja a srác felfüggesztették a kapcsolatom, mert nem aktiváltam a szerződést. Mondom anyád! Dehogynem aktiváltam, ki is írta, hogy ok, köszöni meg minden. Najó, srác aktiválta, csináljam meg mégegyszer, és printscreeneljem le, mikor kiírja hogy ok, mailezzem el neki. Jó. Ez idáig még szép is volt...

    De rákérdeztem új szerződésemre... A srác közölte, hogy erre a csomagra nem vonatkozik, hogy szemptemberig ingyenes, sőt 4000 Ft + ÁFA regisztrációs díjat is fizetnem kell

    Mondom a srácnak hogy a másik srác erről lófaszt sem mondott, erre aztmondja de ez van, nem sok választott el tőle hogy nekiálljak ordítani, inkább szépen letettem a telefont.

    Ez nekik a hűség akció ? 4 éves előfizetővel úgy bánnak mint a szarral ? Tájékoztatni sem tudnak rendesen, hát menjenek a rákba!
    Komolyan most már bánom, h miért nem vállatam be azt, h átszerződök máshova, 1-2 hetet csak kibírtam volna net nélkül.

    Nem értem mire kell 4000 Ft + ÁFA regisztrációs vagy miarák díjat fizetnem, már ezer év ta előfizető vagyok, ráadásul hűségszerződésben sem voltam.

    Szétbasz az ideg grrrr....

    Ha esetleg van v.kinek enternetes ismerőse, aki tutira ismeri a dolgokat, az segíthetne... Ezek az ügyfélszolgálatosok össze vissza pofáznak mindent... De mindjárt, ha lehigaddok, lehet felhívom őket újra... De nem szeretnék visítani velük, szvsz már semmi értelme, égetni meg nem akarom magam...

    [Szerkesztve]

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Aktív témák