Új hozzászólás Aktív témák

  • engineur

    csendes tag

    Hát ezt jól megszívtam. Van egy A500 a nappaliban, és egy A410 az emeleten a hálószobában.
    Egyszer csak azt vettem észre, hogy az info gombbal egyiken sem lehet lekérni a filmadatokat és letölteni a feliratokat. Elkezdtem nézni a beállításokat, próbáltam hátha az internet csatlakozásban van a hiba. "Sikeresen csatlakozott a hálózathoz!" Mégsem működött a korábbi szolgáltatás egyik popin se. Az igazán zavaró az volt, hogy a pontos idő és az időjárás előjelzés viszont működött. Már mindent meggyanúsítottam, az igazán kiváló ASUS RT-AC68U routert is. Az elejétől végigolvastam a hozzászólásokat a fórumban, hátha találok valami ötletet, mi okozhatja ezt a rejtélyes hibát. A végéről kellett volna kezdeni tanulmányozni a fórumot, időt spóroltam volna meg magamnak. Hát erről a szolgáltatásról úgy tűnik végleg le kell mondjak. Marad a feliratok letöltése az OpenSubtitles-ról és a többi feliratgyűjtő oldalról. Eddig is ezt csináltam. Sajnos az IMDB adatbázisból sem lehet közvetlenül a filmek leírásánál újabban a képeket letölteni, mert a könyvtárakba szervezett filmgyűjteményemet azzal bővítettem, hogy képeket raktam fel minden filmhez. Ha valaki tud erre egy egyszerű progit, amivel a képeket le lehet menteni az IMDB oldalról, azt nagyon megköszönném, a képmetszővel egy kicsit nehézkes a dolog.
    Azért a PopcornHour A500-hoz egyelőre ragaszkodom, mert idáig minden igényemet kielégítette. Nagyon jól passzol a SAMSUNG UE65HU8200LXXH LED 3D televízióhoz és a Pioneer VSX-AX2AVi AV Receiver házimozi erősítőhöz. :K

    Én is szívok, mint a torkos borz minden új dologgal.

Új hozzászólás Aktív témák