Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaosz55

    addikt

    válasz DM-Fan #69953 üzenetére

    Hali,
    a pixel orbiter (gondolom pixel csúsztatás) hol lehet bekapcsolni?

    [ Szerkesztve ]

  • panada

    tag

    válasz DM-Fan #69953 üzenetére

    Szellem

    Én is így jártam. A vb csoportmérkőzéseiből megnéztem kb. 15-öt, simán ott a ghost a vt60 panelján. Azért érdekes, mert ugye egy meccs kb. 2x45 perc, közte 15 perc szünet, ami változó képtartalom logó meg minden nélkül, és a meccseken kívül filmeket is néztünk rajta, tehát nem érzem jogosnak a bal felső sarokban a kör alakú M1 logót és a durva pirosban fehérrel kiírt „ÉLŐ” felirat nyomát, meg persze a jobb felső részen a folyamatosan kijelzett állás szellemképét.

    Nagyon nem zavar, de borzasztó lassan kopik. Amint észrevettem (egy hosszabban tartó világos hátterű jelenetnél egy filmben), zoomoltam az M1 képet, de azért az sem korrekt, mert a 16:9 HD adás logóját és eredménykijelzését csak úgy tudtam fölfelé eltüntetni a képernyőről, ha már nyújtottam a képen, azaz aránytalanul magas alakok rohangálnak a pályán (a labda sem gömbölyű…).

    Mondjuk Xbox-ot még nem kapcsoltam be rajta, de attól már tartok erősen. Egy folyamatos 2-3 órás játék után, ahol állandó kijelzések vannak, nem tudom, mit művelne a TV-vel. Erre "vigyázni" nem nagyon lehet, hiszen zoom értelemszerűen nem használható (a meccs állását akkor is tudom, ha nem nézem folyamatosan a kijelzett eredményt, meg azt is megjegyeztem viszonylag hamar, hogy élő adás, köszönöm, de a játékban pl. fps játék esetén térkép, lőszer mennyiség, életerő, stb. az folyamatosan változik).

    Mindettől függetlenül a fő prioritás és a többségi felhasználás a filmnézés, ezért fenti „hiba” ellenére is plazma a nyerő választás nekem.

Új hozzászólás Aktív témák