Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz DM-Fan #69714 üzenetére

    "Azért az 50-es szériánál is volt egy nagyobb ugrás az ST50 és a GT50/VT50 között."

    Volt. De ennek mértékéről és a különbség megítéléséről ne kezdjünk el megint vitázni, sosem érünk a végére.

    "Megintcsak nem bagatellizálnám el a különbségeket"

    Én sem, de nem is értékelném túl, legalábbis átlagfelhasználói szemszögből. Más a videofil-álláspont erről.

    "a 60-as széria kapcsán a legtöbb ember még üzletben is észlelte, hogy mennyivel szebb a GT60 képe az ST60-éhoz képest"

    Nem számoltam, de szerintem körülbelül ugyanannyian vannak, akik nem, vagy alig látnak különbséget. Egyébként évek óta mondogatjuk tök jogosan és tapasztalatból az ide forduló kérdezőknek, hogy a bolti "teszteknek", összehasonlításoknak szinte semmi közük a valósághoz, úgyhogy nem érdemes ezzel példálózni szerintem. A placebo-hatásról nem is beszélve, amit egy "kezdő" elég nehezen tud hatástalanítani.

    "végére az ST60 ára is megemelkedett, alig volt köztük árbeli különbség, pont ezért fogytak tömegesen az 50GT60-ak."

    Bizony, bizony, kb. 40 ezer volt csak a difi, naná, hogy a GT-t vitték, nem annyival ér többet. (Mondjuk az utóbbi hónapok képi anomáliákról szóló posztjainak főszereplője a GT volt, és ez kicsit elbizonytalanított ebben a hitemben, de lehet, hogy csak az eladott, viszonylag nagy mennyiség miatt emelkedtek meg a panaszok.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák