Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz NTSC Jani #91924 üzenetére

    Ez az open world kérdéskör megérne egy hosszabb beszélgetést, de én se vagyok annyira oda érte. Mert azon kívül, hogy szabadon bolyonghatsz a világban (ami szerintem a végigjátszás után nem fog olyan sokáig lekötni) túl nagy előnye nincs. Úgyis végigcsinálod a questeket, mintha cső játék lenne, max a farmolással egy kicsit meg tudod könnyíteni a haladásod, meg ha tetszik egy quest line, akkor azt előbb végig tudod nyomni. (Kivéve persze ha olyan területre vinne, ahová még kevés vagy.)
    Én is elmotorozgattam a Days Gone-ban, meg ellovagolgattam a Tsushima-ban, de ha valahová megvolt a gyors utazás, akkor utána már inkább azzal mentem, mert így is 50 óra+ mindkét játék, és bármennyire is jók, ennyi idő után már kezdenek kicsit unalmasak lenni.

    De szívesen meghallgatom az ellenoldalt is, hogy mi az a nagy plusz, amivel többet tud egy open world játék a többihez képest.

    Dive ever, work never.

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz NTSC Jani #91924 üzenetére

    Engem sem szoktak a trófeák motiválni , de itt a játékot nehéz volt letenni.
    Ráadásul ha összeszeded a sok apróságot , amikért trófeát is kapsz , később ezeket bizonyos kereskedőnél be lehet váltani egy jó tárgyért cserébe , így érteleme is van.
    A harcokról nem is beszélve , hogy milyen változatosak és hányféle képpen lehet legyőzni egy erősebb nagyobb robotot.

    Nagyon adja ez a "terminator-matrix-mech" vonal ... A sztori is remek mellé , a látványvilág szintén. Főleg mikor egy-egy vissza tekintő pontra felmászol és látni milyen volt az adott hely ( pl stadion) mielőtt elpusztult volna...
    Zseniális alkotás ez a játék :C
    Sokat lehetne még róla mesélni. Eleinte nekem sem jött be mint írtam , de valahogy a második végig játszás közben éreztem hogy nem fogom tudni letenni és beszippantott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák