Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Wesder #2023 üzenetére

    Az MS már egy ideje elmondta az erejét, igaz akkor még csak annyit, hogy "12 TFLOP a cél", szóval sztem nem azért várt a Sony, hogy most bemutasson egy erősebb cuccost, bár nem értem, hogy miért várták a teljes XsX hardver specet meg, már változtatni úgy sem tudnak, kivéve ha esetleg később jön. Ok, volt pletyka, hogy március elején lesz a bemutató és lehet az lett eltolva a vírus miatt, de akkor miért egy nappal MS után jelentették be az időpontot? Ha MS-nél lett volna ár vagy be lettek volna mutatva az egyéb featurek is, akkor még érteném, de így fura a Sony-tól ez a lépés. Kíváncsi vagyok miért így időzítettek, sokkal logikusabb lett volna amit te írtál nemrég, hogy megvárják az utolsó ps4 ex címeket.

    Na de mind1 is, a lényeg, hogy lassan mindent megtudunk a next gen-ről :D

    (#2031) wesder még árat és egyéb feature-ket MS sem villantott, ahogy gameplayeket sem, szóval még ott is van mit, de szvsz azzal is bevárja őket a Sony :(

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák