Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Elderath #147640 üzenetére

    Én is adtam egy esélyt neki. Bizonyos téren sokkal játszhatóbb lett, de pl. gyalogszerrel valami irritálóan darabos, rángatózós a mozgás. Bugok terén sem rózsás a helyzet, de azért a legtöbb látványos baromság eltűnt. Nekem random elfeketedik a kép majd mintha valami folyadék lenne lefolyik a képről és visszaáll a normális kép. Tegnap elmentem egy találkozóra, a 3. fél csőgázzal rongyolt bele a leparkolt autómba majd a beszélgetést a kocsim motorháztetejében állva ejtette meg... AI-ról meg beszélni is kár, bántó nézni mennyire suta, hajtok az út szélén és sorban ugyanazzal az animációval ugrálnak ki elém az NPC-k, aztán persze jön a körözés. Szarrá lövik alattam az autót, kiugrom és kb. az első nagyobb akadály mögött elbújva el is veszti a rendőrség a nyomomat miközben az NPC-k halál nyugodtan sétálgatnak mellettem úgy, hogy egy baszott nagy csúzlit szorongatok.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák