Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10186752

    törölt tag

    válasz _drk #1082 üzenetére

    Mire a felhő alapú játék valóság lesz, normális minőségben, az szerintem nem évek, de legalábbis évtized, vagy esetleg évtizedek kérdése.

    Ezért is megdöbbentő az a delíriumos nyilatkozat, amit Phil művelt itt az utóbbi napokban, olyan, mintha ő és vállalata elvesztette volna józan ítélőképességét. Olyan ez, mintha a BMW azt nyilatkozta volna, hogy nekik a Mercedes nem versenytárs. Teljes agyrém.

    Persze az égen sétáló-félék ezt úgy szopják be, mint a torkosborz.

    [ Szerkesztve ]

  • l.skywalker

    félisten

    válasz _drk #1082 üzenetére

    Erre azt mondták konkrétan a Google-nál, hogy felhőben minden jobban fog menni. De komolyan, megkeresem majd a cikket, de valami olyannal érveltek, hogy mivel a "virtuális gépe" mindenkinek ugyanaz a konstrukció lesz, és mivel mindent az üzemeltető tart fent, így sokkal kisebb lesz a diverzitás, a rendszer sokkal inkább homogén lesz, nem adja fel a leckét az eltérő back-end kliensekhez kötelezően igazodó egyéb folyamat. Na ezt jól megaszondtam :D

    De a lényeg, hogy ők, konkrétan a Google-nél a Stadia-nál azzal érvelnek, hogy felhőben minden IS könnyebb lesz. Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem megy nekik? Én az xCloud-ot, a PS Now-t és most a GeForce Now-t is próbáltam, mindegyik könnyedén ment... min. 5Ghz-es WiFi-n. Az ismeretségi körömben, azok közül akik játszanak 10-ből ketten megkérdezik, hogy az 5GHz-es WiFi az az 5G? 4-en tudják mi az, de nem érdekli őket és a maradék 4 ember használja és megy neki otthon, pedig szinte a legtöbb hw képes rá a háztartásokban, azoknál akiket én ismerek.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák