Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomajdon

    aktív tag

    Sziasztok! Valahogyan meg lehetne tudni, hogy a playstation 4-em új-e vagy használt? Black friday keretében vettem az *egyik boltban*, csütörtökön vettem át, tömeg volt, délután és nem néztem át a dobozt. Hazaérve láttam, hogy a dobozt mintha a kutya alól szedték volna ki, feltépve egy helyen, az a kis kerek ragacs nem volt ráragasztva, tehát nem "sealed" csomagolás volt...

    A másik, hogy most nézem a kontrolleren az L2 és R2 gombok alján pici kopás van, ez 2 nap alatt történhet attól, hogy az asztalra rakom?

    Lehet egy kicsit paranoiás vagyok, de ez a doboz meg a minimális kopás engem nem győzött meg, jó lenne ha online serial number alapján le lehetne csekkolni.. 3 napos visszavásárlási garancia van, de már vettem rá 2 játékot digitálisan, nem szívesen adnám vissza, mert ennyi pénzért nem tudok venni másikat. Esetleg árleszállítást követelhetnék, de ahhoz meggyőzőbb bizonyíték kéne (a doboza olyan, hogy ha akarom se tudnám olyanná tenni 2 nap alatt). Próbáljak meg reklamálni vagy hagyjam a picsába?

Új hozzászólás Aktív témák