Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothl

    addikt

    válasz DM-Fan #82032 üzenetére

    Még nem ölt meg az Alien de az androidokat is mocskosul utálom. a 3. küldit csinálom easy fokozaton és tele van a tököm velük, hogy mindig agyonvernek.. :D

  • andro93

    aktív tag

    válasz DM-Fan #82032 üzenetére

    Így van, toltam már normalnál nehezebb fokozaton is. Konkrétan mikor először elkezdtem normalon, nem sokkal később át is raktam hardra, hogy legyen benne kihívás is. Közvetlenül az első végigjátszás után neki is álltam nightmaren. Nightmare végigjátszás végén már shotival meg lángszóróval lövöldöztem a kis fejrágókat, mert a végigjátszás során annyira spóroltam a készletekkel, hogy kb semmit nem használtam el, minden megmaradt a végére.
    Ez a parafaktor meg teljesen szubjektív dolog, sokaknál olvasom hogy le sem mernek ülni játszani vele, mert annyira félelmetesnek gondolják, megint mások pedig azt írják, hogy nem valami kemény horror. Én is utóbbiakhoz tartozom, szerintem egyszerűen nem félelmetes a játék, bár a feszültség végig ottvan az emberben. A helyszínek teljesen jól be vannak világítva, a lángszóró megszerzése után irányításod alatt tartasz mindent, a nyomkövetővel meg végig figyelni tudod az alient. Persze írtad is, hogy ott a nightmare fokozat, de az emberek 95%-a szerintem nem nightmaren fog nekikezdeni a játéknak, mire meg végigviszi normalod vagy hardon, már kiismeri annyira a játékot, hogy a nightmare se okozzon neki nagy gondot. Pl asztalok alatt érdemes bújkálni, nem szekrényben, mikkel lehet legjobban elterelni az alient, mennyi lángszóró kell neki hogy megtorpanjon stb. Ezek mellett én nagyon élveztem a játékot, nem hiába van benne már 3 végigjátszásom. Sőt, ha ennél félelmetesebb lett volna, az talán már az élvezeti értékéből vont volna le számomra.

Új hozzászólás Aktív témák