Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz dilipok #74752 üzenetére

    én minden mgs játékot legalább 2x "kiplatináztam" attól fuggetlenül h akkor még nem is létezett ez a fogalom. ennek ellenére az új mgs-t kb a felénél elengedtem, néha tolok bele egy picit de nem hajt meg. De ez részemről igaz a witcherre is, aminél viszont az első 2 kimaradt, mégis az gyakrabban kerül elő. viszont az ow nálam kb rögtön halálra itéli ezeket, se egy gta, főleg egy assasins creed nem tud annyira szórakoztatni, h az openworldségből fakadó iszonyat repetitívsége ne vegye el a kedvem :D inkább legyen egy jól összerakott, szűk menet, azt jobban szeretem. A the order mondjuk pont a másik véglet valahol :) mindenesetre az AAA címeknél engem kb vagy a sztori fog meg manapság vagy semmi, mert repetitív lesz - pedig ez nem volt mindig így... ellenben az indie címek egyre jobban szórakoztatnak :D meg minden ami local coop - ez a kihalóban levő múfaj szórakoztat egyre jobban. Multi annyira sose kötött le, kivéve 1-2 fellángolást - volt cs, mostanában hots.

    Elnézést, kicsit sokat ittam ma - KEDDEN!!! - ilyen sose volt még amióta dolgozom - remélem belefér ez a kis személyes monológ :P

Új hozzászólás Aktív témák