Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz killer095 #68765 üzenetére

    Akkor te igen csak pályát tévesztettél barátom, ha nem akarsz kontrollerrel megtanulni játszani. Neked teljesen felesleges konzol főleg, hogy még PC-d is van, akkor nem értem minek akarsz ott egérrel +bill. játszani ??? Azért hogy másokkal kicseszel és tönkre tedd a játékélményét ? Az én szememben egy nyamvadt csaló leszel, ha egérrel jössz ami a többiekkel szemben nem fair, mert lusta vagy megtanulni joy-al játszani. Ez az indok meg hogy eddig "sose volt konzolom mindig is pc-s voltam" ki nem szarja le :W Képzeld én is pc-s voltam kiskorom óta és most van először konzolom, de félév alatt úgy megtanultam vele játszani, hogy néha magam is meglepődök magamon pedig már 28 éves vagyok nehezebben áll rá a kezem egérről. Mellesleg szívesen összemérem a Te egér tudományodat magammal, legyen az bármilyen fps, simán lenyomlak. Ha meg van a COD BO3 szívesen várlak LAN szerveren ahol csak ketten vagyunk megnézném hogyan szednél le egérrel :DDD ;]

    Ne vedd sértésnek amit írtam, de az hogy te konzolon egérrel akarsz játszani az pont ugyan olyan csaló, mint aki PC-n macro és wallhack szarságokat használ meg aimbot-ot.... Én azért váltottam konzolra, mert itt nincs se aimbot se wallhack se macro erre jössz te aki egeret akar használni, de szerencsére az input laggot nem tudják megoldani, így kb ugyan olyan szar leszel fps-ben, mintha megtanulnál kontrollerrel játszani... Egyébként a konzol mellett én is tartok PC-t, de fps játékot már régen nem játszom PC-n a sok nyomi csaló vérpistikék miatt ha ők nem lennének lehet még ma is PC-s lennék ... :W

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák