Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Tegla80 #62848 üzenetére

    +1.
    Igazából lehet fikázni, hogy így meg úgy bugos. Én pc-n toltam a legtöbbet. (800 óra). De megvolt ps3-ra és most ps4-en tolom. Nagyon aktív tagja voltam a BF4 topicnak. Azt kell, hogy mondjam a hibák 80%-a user error volt. Agyonhúzott, össze vissza driverezett rendszerek csurig warezzal plusz 40 féle diagnosztizáló fps merő programmal a háttérben persze, hogy crashelt. Én ra egy hét után vettem. Nekem semmi bajom nem volt vele. Szerintem a 3 szarabbul indult. Ps4-es indulásról sokat nem tudok.
    Hitbox csúszás meg rubber banding issues...ugyanúgy volt KZ 2-3 ban is.
    Nem védeni akarom őket mert tényleg sok gond volt vele...de szerintem bf4-et szidni nagyrészt divat volt...

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Elims

    veterán

    válasz Tegla80 #62848 üzenetére

    Minden gond nélkül ment! :-)
    Semmi akadozàs,semmi vibràlàs.
    Az én internetem még ettől gyengébb is..20/5.

    Köszönöm! :-)

    Csak azt nem tudom,hogy miért mondta a baràtom a sniper elite megjelenésekor,hogy fps. :-/ ?
    Pedig rà akart beszélni a megvàsàrlàsàra,de meg sem néztem a fps szò hallatàn.

    Dekrer: "Szeretnék köszönetet mondani..."

    Én meg neked szeretnék köszönetet mondani,mert nagyon kevesen írjàk ezt ki.

    Tuomas: Neked is köszi! :-) (az időt)
    Nàlam még egy kicsit tovàbb bírja.Talàn mert sokat hajòkàztam mostanàban vagy kitudja...

    Lenne egyetlen kérdésem a black flag-gel kapcsolatban.
    Tele vagyok pénzzel,cuccokkal (fa/vas/stb.) a hajòt viszont nem tudom maximumra fejleszteni,miért?
    Az utolsò "elit" dolgokat nem tudom megvenni.
    A kincses térképeket kell keresnem és azok lelőhelyét vagy majd a sztori adja meg ha megyek benne tovàbb?
    Egyébként a véleményem toabbra is az,hogy Nagyon jò jàték!!
    Az elején a hajòs csatàrozàsok kevésbé tetszettek,de ha megcsinàl az ember "pàrat" igen bele lehet jönni.

    Ha véletlenül làttok eladò bontatlan vagy bontott,de hiànytalan buccaneer edition-t kérem írjàtok meg.

Új hozzászólás Aktív témák