Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz krx21 #56074 üzenetére

    én erre azt tudom mondani, hogy konzolon nem minden esetben kell a 60fps, a legtöbb ember szerintem mint én, inkább arra érzékeny ha a stabil 30-at nem tudja tartani lásd BF4, a graffal megbarátkoztam mert azért egy I5+970 kombóval pc-n jól nézett ki, de hogy rengetegszer beesik az fps az nem tetszik, nagy laggok vannak, de tény hogy a legtöbb játék meg jó, pl bloodberne se hibátlanul tartja az fps-t vagy tököm tudja miért szaggat, de nem érdekel jó játék el vagyok vele

    Xbox One: bandymnc

  • A`rpi

    addikt

    válasz krx21 #56074 üzenetére

    PC változott sokat. 2000 környékén egyáltalán nem volt szélesebb kőrben "divat" fps "dobálózás."
    Éveken keresztül játszottam úgy, hogy lövésem nem volt az egészről, max annyit éreztem, gyengébb VGA esetén, nem túl acélos a játék. (Ekkor jött kisebb felbontás, és, alacsonyabb részletesség kombó, nem volt olyan játék amit azért nem játszottam végig mert "csak" ennyi fps-t tud...)
    2006 környékén kezdtem el multizni, call of duty-val akkor kérdezték tőlem nekem mennyi fps-el megy a játék? (Csak néztem mint hal a szatyorban.)
    Egyébként nagyjából erre a dátumra tehető fps mánia kezdete is, (már ami a szélesebb kőrt illeti)...

    Konzol féle 60fps-t is tárgyaltuk már, ebben picit szerintem hibázott a gyártó, én semmit nem adtam volna ki 60fps-el, és akkor most nem lenne hőbörgés (vagy legalább kevesebb lenne), ami amúgy hellyel közzel jogos. (Marketingre nem emlékszem, már ami a megjelenés előtti dolgokat illeti, de mintha ott is lett volna 60fpsezés, ettől függetlenül, én nem tartom törvényszerűnek, ha újabb generáció akkor 60fps.)
    Én személy szerint megelégszem azzal amit kapok már ami az fps-eket illeti, játékból már nagyon nem mindegy mit tesznek elém, ha nem üti meg a mércét nem veszem meg.

    Konzol nálam kompaktság, és az értékállóság miatt nyerő, játékélményt megkapom, játékárak nem olcsóak, de azt is lehet okosan csinálni.

    Aki képernyő sarkában sárga számlálót figyeli, annak egyértelmű hogy nem pálya konzol, mindaddig amíg egy exkluzív címbe bele nem botlik, amit mindenképp szeretne játszani.

    (#56081) Arminnn

    Mobilos feltöltés, :F nem is halottam ilyenről.

    Amúgy készíts magyar fiókot, ha egyszerűen akarsz vásárolni.

    Ajánlom figyelmedbe a téma összefoglalónkat.

    Itt kitérünk sok mindenre többek között a fizetési lehetőségekre is.

    Melyik Store-ra regisztráljak?
    PlayStation Store

    (#56084) Moby

    Teljes mértékben igazat adok, egy dolgot ugortál át: szélesebb kőrben, ami napjainkban is van, bocsánat a kifejezésért, de boldog boldogtalan fps-ekkel dobálózik. (Nem kérdés ha itt megkérdezel valamit a PH-n tudja nagyjából mindenki a témát, na de akkoriban? )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák