Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz TazLeacher #4382 üzenetére

    Akkor ezt neked találták ki...

    Viszont én idegbajt kaptam, mikor megvettem drága pénzért a Hitman Absolution és játék helyett regisztrálhattam valamire ami engem igazából csak feltart és korlátoz...
    Nagy nehezen túlvergődtem rajta, majd 3-4 hétig nem játszottam vele, de mikor felmentem újra nem találtam az installált játékok között és persze újból nem lehetett felrakni... Hidd el, hogy nem én bas*tam el valamit...

    Sajnos e felé megy el a világ, hogy lassan mindenhová regisztrálni kell, hogy evvel is elkötelezzenek, reklámokat küldjenek, ellenőrizzenek... Én alapból olyan webshopból nem is vásárolok, ahol regisztrálni kell...
    De hát valaki ezt szereti, sőt nagy lelkesedéssel kiadja magáról az összes személyes adatot, mindenféle közösségi oldalon, nyilvánosan...

    Egyébként egy jelszót ellopni sokkal könnyebb mint gondolnád... Anélkül hogy fas* legyen az ember...

    Érdekesség képen van egy email címem amit ilyenekre használok... Heti több mint 100 reklámlevet törlök... :P

    (#4391) Def26: Ez a Assassin's Creed 4 is jól néz ki így a videók alapján... :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák