Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barcabome

    aktív tag

    válasz whYz #23352 üzenetére

    Közelről játszom, gyakorlatilag, mintha PC-n tolnám, annyi különbséggel, hogy nem görnyedek a gép előtt, hanem a kartámaszos "főnöki székben" hátradőlve játszom.

    Azt tudom, hogy a chat hangerőt lehet állítani Adjust devices-ben, de a játék hangerejét is tudom külön állítani? Mert, ha controllerbe dugom, akkor ki van lőve a hangerő szabályozó ugye.

    Mondjuk szerintem marad a monitorra kötve, mert a controller mégis csak szabadabban van így játék közben. Elég nekem abba a töltő kábel is, ha merül. :)

    Este mindenképp szeretném kipróbálni party chatben a headsetet, eddig ugye a gyári mono fülest használtam és sokan panaszkodtak, hogy halk vagyok, miközben normális hangerővel beszéltem. Kíváncsi leszek milyen lesz ezzel az új cuccal. :DDD

    Meg pl. BF-ben és COD-ban is sokkal rosszabb volt szerintem a teljesítményem, mikor többen játszottunk együtt, mert a mono fülesre nem volt értelme a játék hangját rátettem, ezért eléggé le kellett halkítanom a játékot, hogy halljam, amit mondanak a srácok a chatben, ill. az én játékom se hallatszódjon be nekik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák