Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #20411392 #233460 üzenetére

    Ugyan ez van nálam is. :) Mármint az "öregedés", de szigorúan idézőjelben.
    Viszont én elvagyok egyedül. Tudom, hogy ez így nem az a játék mint csapatban, értelmes emberekkel. De elfogadom így. Tegnap volt olyan, hogy 1v5-be maradtam Bank-on.. Hát most mit csináljak? Idegeskedni ezen felesleges.
    Aztán volt olyan is, hogy véletlenül TK-ztam a csapattársam. De mentségemre legyen mondva, hogy támadtunk Clubhouse-on. Ő meg beállt a Tachanka állványhoz. Fordultam be (lendületbő'.. :D), aztán bumm fejbe lőttem (a kört azért lehoztam így is). Nyilván nem direkt volt, de utána lelőtt a kör elején. Ezekkel a f*szságokkal együtt kell tudni élni. Egyszerűen szeretem annyira a játékot, hogy még így is játszani akarok vele. Mindig apró célokat tűzök ki magam elé. Ezt meg azt elérni. Bár most nagy a lemaradásom is, három pályát alig ismerek a (számomra) újak közül. Azokat tanulgatom. Meccsenként 5 kill, ami után azt mondom, hogy oké. Az a minimum. Az alatt haragszom magamra. De még csak lvl51 vagyok. Talán 70-nél ránézek a rankedre is. Most csak unrankedet játszom. Csak ugye ranked-en meg az 5-ös stack-ek ellen még nagyobb cumi lesz sztem.
    Ez van, akkor sincs ennél jobb multi játék jelenleg a piacon. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák