Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frankdelgado

    őstag

    válasz Moby #230505 üzenetére

    Days gonet tegnap sikerült befejeznem. Összességében egy nagyon jó élmény volt, a vége fele elég sok buggal és röccenéssel. Egy alkalommal vágtam majdnem a falhoz az egészet amikor a gyors fertőzöttes (a továbbikaban:gyf) küldetésnél lementem obrájen haverjait megkeresni. Első nekifutásra a pálya elején átestem a texturákon, második alkalommal eljutottam a haldoklóhoz, ezt követően nem jött a gyf, körbenéztem és láttam a tereptárgyban beakadva verődni, hát kinyírtam. Obrájen elkezdett üvölten a rádióban, hogy rajtam a horda, de semmi nem jött....kicsit forgolódtam a barlangban, mint kezdő buzi a gözfűrdőben, de semmi...újratöltést követően jött a gyf, legyaktam, de horda megint sehol, ezt még egyszer eljátszottam, azt elmentem aludni. Másnap már rendben volt, se texturahiba, meg jött a horda is. Kicsit késésben voltak na..... :DDD , . Összességében azonban jó kis játék volt. A leszbikus vonalat azért beletolták, mert buzik nélkül ma már nincs élet.... ;]

  • RangerFox

    Topikgazda

    válasz Moby #230505 üzenetére

    Igen, nem voltak rossz játékok, de egyikre se mondanám egyértelműen, hogy jobb volt a többinél, vagy az elődeinél, vagy megváltotta volna az ipart. A Days Gone-nak számos hibája van, ami már a játék elején (~10 óra) kiderült számomra, még nem játszottam végig. A Metro Exodus se rossz játék, de sok helyen nem hozza egy 2019-es játék színvonalát, megkérdőjelezhető az open world szükségessége, és az utolsó fejezetet leszámítva nem adta az igazi Metro hangulatot számomra. A Sekiroban legyőztem az első bosst, de nem vagyok nagy From Software fan, így elengedtem a dolgot. Valójában ebben láttam a legnagyobb potenciált a GoTY címhez, de egyik rajongótól se hallottam azt, hogy jobb lenne a Bloodborne-nál, vagy bármelyik DS-nél...

    A Death Stradinget szintén nem játszottam még végig (sor kerül rá hamarosan), de egyszerűen túl sok gameplay dizájnbeli hibája van ahhoz, hogy mind fölött szemet hunyjak, hiába a remek karakterek, grafika, sztori... A Plague Tale szép lett, meg kis csapat csinálta kevés pénzből, ami példaértékű, de ez sok helyen meglátszik rajta, nagyon sok hiányzik belőle, hogy kiemelkedjen a többi közül. A Control egy fun, fluid tps lett, az art design kiemelkedő, de a sztorija nagyon mellément nálam... Indie fronton az Afterpartyval és a My Friend Pedro-val játszottam. A Modern Warfare sztoriját élveztem, multiban viszont a BO4 jobban beszívott. Borderlands 3 fun volt, de a 2-höz nem ér fel se sztoriban, se mellékküldetések terén.

    És mindezek mellé jött az ezeknél jóval nagyobb csalódást okozó címek: Anthem, összes tavalyi Ubisoft cím stb. Önmagában véve nem volt rossz év, de 2018-hoz képest lényegesen gyengébb volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák