Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frankdelgado

    őstag

    válasz #10186752 #227152 üzenetére

    A hasonlat xar, ennek ellenére értettem mire utaltál. Nyílván a mindennapi tevékenységeimben nem várok ki, sohasem volt olyan pl, h a megd@ghattam egy csajt, előbb megvártam, h a haverjaim végigmenjenek rajta és véleményezzék. Szerencsére qrwa sok jó játék van a várólistámon, tehát simán kitöltöm azt az időt mire optimalizálják és jóárasítják az adott cuccot. Ami igazán számít (Gears 5) azt meg a gamepassnak köszöhnetően elsőnaposan játszottam.....

    Egyébként gyakran rádtör a mélabú amiatt, hogy lehet nem éred meg a következő generációt? :)

  • sxxorp

    őstag

    válasz #10186752 #227152 üzenetére

    Te nem érted. Az élvezet számít, az egyén számára szinte mindegy, hogy mikor (nem tűnsz annyira szociális lénynek, hogy a csoport nyomása számítana), kivéve talán annak, aki multizik. Konzervet fogyasztasz, így is úgy is (rossz a hasonlat: ez a konzerv szinte kizárólag csak jobb minőségű lehet idővel, ahogy egyrre inkább elkerülhetetlen módon javítják). Hiszen azért nemcsak az élet, de a videojátékok terén is bőven van lehetőség jól, ha nem jobban szórakozni, annál, mint amit te élsz meg épp a drágán vásárolt örömöddel, amiben azért sokszor lutri faktor is van..
    Ráadásul olcsóbban? Ez nálad hiba? Pont ilyen birkákra vár az összes cég: sietnek, és kiváltságnaknak érzik, ha minél inkább hizlalhatják más profitját (elnézést, a Sony-részvényeid vannak).
    Igen lehet, hogy mire én élvezem a falatokat, te éppen már sz.rod ki, attól jobb neked? Remélem nem egy helyiségben.
    hombre: azért szerintem belátod, ha nem lennének remegő kézzel a termék után kapó fogyasztók, egy kicsit mindenki kedvezőbb áron jutna hozzá, valószínűleg hamarabb.
    Moby: a rácuppanós, szerelmes polip hozzáállás, és a jéghideg, fillér-, lés időtoszós közöny közt azért létezik egy elég széles a spektrum, nem gondolod? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák