Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoneDragon

    veterán

    válasz Xaels #188778 üzenetére

    Itt még mindig az a probléma ami már párszor le lett irva, és a linkelt videóban is kifejtették. Igérgetnek orrba szájba és teljesen mást kap az ember 60euróért, arról ne is beszéljünk, hogy még van játékon belüli vásárlás, amit én betiltanék, mert nagyon rossz irányba megy ez el. Ezt régen hol csinálhatták meg? Kevesebbért is ment csődbe cég, én nem értem mi megy jelenleg a játék piacon és most nem csak az EA-ról van szó, lásd Ubi, Activision és társai...

  • ldave

    félisten

    válasz Xaels #188778 üzenetére

    Az Anthemmel csak a béták során játszottam, pár órát. De előtte szinte minden Bioware játékkal játszottam, a Baldur's Gate-től kezdve a Mass Effect Andromédáig. A Destiny 2-ben 500+ órám van. Tehát úgymond számomra az Anthem a tökéletes játék kéne hogy legyen.
    A béta során viszont teljesen úgy voltam, hogy valami itt nem jó. Mintha nem is egy Bioware játékkal játszanák. És az azóta kijött előzetesek csak megerősítettek ebben. Jelen formájában én biztos nem fogom megvenni. És nem azért mert EA vagy bármi más, hanem mert nem azt kapnám, amit én ettől a cégtől az évtizedek során megkedveltem. A sokat szidott Andromédával is 100 órát játszottam és teljesen jól elvoltam.
    Destiny 2-t is végtelen sok jogos kritika illet, de amik itt koncepciós mellélövések (a sztori 90% abból áll, hogy a városban, fps nézetben egy npc fejét látod perceken át, az nem olyan, amit egy patch-csel javítani lehet). De tényleg nem akarok erről többet, mert nem játszottam a teljes játékkal, de ezek szerint azzal még senki, mert az majd talán egy év múlva lesz kint.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák