Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bétaville

    senior tag

    válasz .LnB #182414 üzenetére

    Ja! Jól van. :D

    iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

  • penge111

    addikt

    válasz .LnB #182414 üzenetére

    Én nagyon sokszor próbáltam neki esni ennek a játéknak, de sajnos 10 óra után mindig elengedtem, amúgy döbbenetes tartalom van benne:

    A teljes első valamint második részt, a Chain of Memories-t, a Birth by Sleep-et, illetve a 358/2 Days-t meg a Coded nevű mobiljáték. Ezek közül kettő csak a játék átvezető videóit tartalmazza, magát a játékot nem! Alsó hangon 200 óra tiszta játékidő!

    Ez egy jrpg+disney játék összevegyítése, sajnos nekem a disneys cuccokat nem veszi be a gyomrom, de a jrpgs karakterek viszont bejönnek. Mikit, Goffyt, Donald kacsát gyerekkoromban sem szerettem. Játékmenet jrpg platformer hack and slash, kemény bossharcokkal. Nagyon szépen felturbózták ezeknek a Ps2-es, Psp-s (anno) játékoknak a grafikáját. Zenéje nagyon pöpec+ átvezetőken lepetézel, történet elég jó olvastaom szerint. Viszont sajnos az irányítása nyögvenyelős lesz. Sokak imádják ezt a játékot, hatalmas funtábora van, nyilván nem véletlenül. Sajnos nekem, aki imádja pedig a jrpg játékokat a disneys vegyítés és az irányítás maceránsága miatt sosem jött be.

    Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chaptel pedig a történetben lévő kitöltetlen részeket foltozza be, illetve előkészíti történetileg a terepet a KH III-nak. Ebben is többórás videóanyag nézhető meg.

    De Rigormortiis fórumtárs ő anno kipörgette ezeket mindenféle konzolom, és tudtommal jelenleg is a hd változatokat tolja. Ő tud korrektül nyilatkozni ezekről a címekről. Nekem nem jött be, de elismerem másoknak fantasztikus élményt adhat, sajnálom mert bitang jó videók vannak benne, egyszer megnézem mindet, de még él bennem a remény, hogy megszeretem egyszer, de 3*-4* próbáltam már megszeretni, nem ment...

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák