Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz .LnB #169227 üzenetére

    Az MGS szériában vannak ezek a "japános" dolgok. Tudom valaki már beszólt érte régebben, hogy "milyen hülye kifejezés az, hogy "túl japán"... de akkor is. Nem tudok tőlük elvonatkoztatni. Ami már egy kicsit is hajaz valami anime-ra azt már összehúzott szemöldökkel nézem. Talán ezért tetszett nekem a DMC és nem a régebbiek. Ott kevésbé lehetett ezt érezni. MGS V-nél annyira talán nem is ez zavart. Egyszerűen meguntam, hogy egyik küldi olyan volt mint a másik. Csak a lopakodás nem kötött le. Plusz ugye történet terén is illendő lett volna tisztában lennem azzal, hogy mégis ki-kinek a fia-borja. AZ OW-s összegzést kétszer néztem végig de nem voltam képes felfogni.
    Nehéz elmagyarázni...és nem akarom, hogy kiutáljatok innen, hisz én vagyok az, akinek az Uncharted sorozat is egyszer jó volt. :DDD Ízlések csupán.

    Bár ha japózunk, akkor az Ace Combat-ot várom. Arra kíváncsi vagyok. Meg a Resi 2 remaster is jöhet...
    De idén megfogadtam, hogy az eltervezett backlogom egy részét letudom, akkor a Ground Zeroes kap egy esélyt. Nem hosszú... ki is trófizom, aztán meglátjuk, hogy meghozza-e a kedvem a PP-re.

    (#169233) .LnB: Első és utolsó (majdnem) pre-order teljes árú játékom volt DIGITÁLISAN!!! Atya ég... el is égethettem volna azt a pénzt.
    * szerk.: Ja nem...a Hardline-t is pre order vettem még PC-re. Talán ez a kettő volt... Igen jól látjátok...van érzékem hozzá.

    Kezdhettek aggódni ugyanis előrendeltük az RDR2-t is haverral. ;]

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák