Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95558144

    törölt tag

    válasz Mike #165569 üzenetére

    "mi beteg benne? este 7-8 felé leülsz, hajnal 2-ig az napi 6 óra. ha rákattantál egy játékra akkor hétvégén is nyomod 10-12 órát minimum"

    Pont ez a beteg, amit leírtál. Normál munkarend mellett egy egészséges felnőttnek este 10 körül ágyba kéne jutnia, hogy 8 órát aludhasson. Az alvás depriváció nagyon komoly károkat okoz a szervezetben, kurvára nem egészséges, ha valaki rendszeresen hajnal 2-g azért marad fenn, hogy videojátékozzon. Arról már ne is beszéljünk, hogy a cirkadián ritmusod hogy gyilkolja a kék fény, pláne sötétedés után....

    Hétvégén 10-12 órát nyomod minimum, az megint szép, az gyakorlatilag az a kategória, hogy mást nem is nagyon csinálsz mellette.

  • Dr. Venkman

    tag

    válasz Mike #165569 üzenetére

    Hasonlóan játszom a Witchert mint te a GTA-t. Számomra a 10-20 órás játékok az ideálisak, a legtöbb PS exkluzívot már végigjátszottam, ami ilyen. Van egy nap mondjuk jó esetben két-három órám, amit hobbikra tudok fordítani. Régóta megvan a Witcher 3, lassan haladgatok benne, de úgy hogy játszok pár küldetést, félrerakom egy hónapra és inkább végigjátszom közben a God of Wart, vagy ami éppen jön. Most pl. tegnap visszatértem a Witcherbe, másfél órába telt mire felvettem a sztori fonalát, meg megtanultam újra a gombokat. Mondanom sem kell, hogy ez nem ideális így. Viszont egyszerűen amikor szembesülök vele, hogy az a játék mekkora, hogy ez nekem minimum hónapokba telne végigvinni, és közben a napi két órámat mindig ez tenné ki, nem néznék filmeket, nem olvasnék, nem csinálnék bármi mást ebben az időszakban, az megijeszt és inkább rámegyek a friss, új, rövidebb élményre. Pedig azokból összesen összejött már szintén jó nagy óraszám, ami alatt kétszer is végigmentem volna a Witcheren. De valamiért az mégsem zavar, hogy játszok mondjuk három napig két-két órát a GOW-al (ha már ennél a példánál vagyunk), aztán egy hét alatt mondjuk ledarálok egy sorozatot, aztán még egy hét alatt végére érek Kratosnak. Talán mert látom a végét a dolognak, érzem, hogy haladok vele. A Witcher (ami persze nagyszerű játék) meg ott van, oda időnként visszatérek. De hogy valaha befejezem-e?

Új hozzászólás Aktív témák