Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Mrdevil #1540 üzenetére

    Na de most nem mindegy nektek, hogy foglal-e memóriát? :DDD Ha úgy alakul, hogy szükség lesz rá, akkor bármikor fogják a FW -t és átírják, lekapcsolják a hardveres felvevőt és a memóriafoglalását. De nem lesz rá szükség szerintem, hiszen "csak" FHD felbontás és PC -n se kéne sokkal több a szar API-val és windowssal, mint 4GB. (Mondjuk a jövő játékai egyenek meg 3GB Vramot, meg 3GB ramot, az 6GB de mivel osztott ram van és sokkal sokkal jobb api szerintem bőven elég lesz a rendelkezésre álló ram itt..)
    Hogy őszinte legyek nekem nem kicsit túlméretezett hardvernek tűnik FHD -hoz. Gondoljunk már bele, HD7870 még PC -n is nagyon bika még ma is..

  • fatallerror

    addikt

    válasz Mrdevil #1540 üzenetére

    fene tudja, én annyira nem foglalkozom ezzel a ram dologgal látva h ps3-on mikre képesek :D

    szerintem hasznos. multiplayernél végre nem kell bénázni a sok progival stb és fellehet küldeni h milyen menő camper vagy :D meg így tényleg kiderülhet az ismerőseidről akikkel nem találkozol napi szinten h mivel játszanak és lehet így jön meg az ihlet h multizzatok :K
    meg én aki utálja ha elakad vmi nyomi bossfightnál akkor megkérek vkit h csinálja meg nekem anélkül h átkéne hívni :D
    szerencsére egyre kevesebb az ilyen idióta bossfight...utálom, nekem az nem szórakoztató meg kihívás h 94 tárat kell beleeresztenem h megdögöljön 1 halandó emberbe...a gondolkodtató tehát puzzle elakadás az nem zavar azokat szeretem megfejteni.

    meg azért azt is nézd h nem mindenki bújja 2 percenként a játékhíreket meg olvassa a véleményeket így sok játékot megismerhet úgy h ismerőse kipostol kedvenc játékából 1 jelenetet facebookra mondjuk

    #1541) haddent: itt azért nagyon másképp működnek a dolgok ahogy te is írod. de ahogy írtam elég csak ránézni h ps3 hardverrel miket adnak ki. a memóriacímezést meg lehet módosítani, a lényeg h fizikailag 8 gb gddr5 közös ram van :K

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák