Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz ldave #152200 üzenetére

    Egyébként ezt én se értem.
    Ott egy singleplayer játék ami tetszik és úgy gondolod kiplatinázod, és akkor ráderőltetik a múltit mint ahogy a singleplayer játékra is ráerőltették.
    Mint pl a last of us. Egy tök jó single játék.
    Nem tudom és nem is érdekel milyen a multija, de a multis trofik miatt a platina se.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • marilllyo

    veterán

    válasz ldave #152200 üzenetére

    Megvan...de otthagytam. Ugyanúgy a Last of Us-t is. 2x végigvittem és kész. Nincs és nem is lesz platina.
    Ezt a "szemléletemet" az újonnan megjelenő játékokról írtam. Ugyanez a GTA V. Stb... Azért mondom, hogy sok ilyen van. De az utóbbi számomra menő címekből semmi vészes hülyeség nem volt.
    Nem kell ezt túl gondolni. Nem a plati alapján választok, hanem a játékot választom...de csak azt ami érdekelne is annyira.

    Igazából blőden fogalmaztam. Hogy értsétek arra gondolok, -mondok, egy egyszerű példát-
    Ha már van egy olyan trófeája a Hellblade-nek, hogy szedj össze minden rúnát... inkább futok azzal még egy kört...mint extra feladat...és mert baromira tetszett a játék... minthogy vegyek egy "talán" játékot a store-ból időtöltés gyanánt. Valljuk be, hogy ez nem egy ördögtől való szemlélet. :U

    (#152207) ProEvoFan: 3x vittem végig. 1x csak úgy funból. Aztán még egyszer fun-ból legnehezebb szinten. Harmadjára álltam neki akkor már kártyákkal együtt. Hidd el, hogy élvezni fogod a Gwent-ezést. Nekem is az volt a vízválasztó...de a végére megszerettem.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák