Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz Kvelstadt #135263 üzenetére

    Mondjuk a 4 is pont ilyen volt. Épp csak eltelt 2 generáció a két játék között. De a p4g is megállja a helyét mind a mai napig.

    Viszont attól lehidalok, mennyire odafigyeltek a részletekre: még nem láttam ilyen jópofa töltőképernyőket. Nem töltöget sokat a játék, de azt sokszor. Viszont a legkevésbé sem zavaró, mert mi dig van valami a képernyőn. Ugyanez elmondható a harcok végén is. Amikor végeztünk a dögökkel, egyik-másik karakter pózol egy rövidet (nagyon jó zene megy alatta), majd elindulnak a háttérben, miközben mi a szerzett xp-t, lootot, szintugrást nézzük, és amikor eltűnnek az írások az előtérből, pontosan ugyanott leszünk, ahol harba keveredtünk.

    Btw...most már nem random generált dungeonok vannak, hanem fix kastélyok. Sokkal jobban néznek is ki. Vannak random dungeonok is (mementók), de atok majd csak később...és végre normálisabban nyomon lehet követni a mellékküldetéseket is.

    Viszont kehet, hogy megveszem a Persona 4 dlc-t hozzá. Nekem nagyon hiányoznak azok a zenét. Nemrég beröffentettem a vitát és...nah...elkapott a jóleső nosztaalgia érzés a 4 kapcsán. Ami a mai napig ugyan olyan nagyszerű és lwtehetetlen játék, mint anno ps2-n (de a bita verzió nagyon sokat hozzátett).

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák