Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz mcwolf79 #134178 üzenetére

    Tavaly fifáztam.Idén PESt vettem.Szerintem ez mindent elmond mi a véleményem a Fifa 18ról.Igen, játszottam vele Origin 10 órás trialt + szarrá játszottam a demót.És képzeld, fifa pontokat is vettem tavaly.Azért a fifa nem olyan ptw akar lenni, mint az SW BF2.Ott kilehetett gazdálkodni a jó csapatot.
    Új NFSel nem játszottam, de olvastam mekkora gáz lett ott is a fizetős loot box táma.Mégegyszer.Nem játszottam.Nem is szidtam itt nektek, nem beszéltem a levegőbe.
    OWt szeretem.Akkor is, ha sokszor nem egyezik a véleményünk.De nem mondom rájuk hogy rinyálnak, ezt meghagyom neked, hiszen csak más a véleményük, amit néha - na jó, mindig - fura stílusban tálalnak.
    Szerinted más nem finanszírozná a SW univerzumát?Ne viccelj már.Miért gondolod azt, hogy minden kiadó ezt a szemétláda üzleti modellt vállalta volna be???Nem lehetett volna ezt normálisan megoldani és nem hülyének nézni a játékosokat?

    [ Szerkesztve ]

  • marilllyo

    veterán

    válasz mcwolf79 #134178 üzenetére

    Mondjuk Angry Joe-t is totál félreértették...

    Ez az egész SWBF 2 egy boszorkányüldözés volt a rendszer ellen ami itt csúcsosodott ki.
    Ott volt anno az SWBF első része. Deluxe-os megkapta a DL 44-et ami rettenet OP volt egyébként lvl 40-től kapod meg ha jól tudom. Utána nerf-elték persze. Én az első részt 100%-oltam ami azért húzós volt... 90%-ban az alap birodalmi blastert használtam..

    Itt megjegyezném, hogy ez az egész szerintem egy placebo. Az fog további lóvét beletolni aki gyenge... azon meg nem fog ez sem segíteni.

    Egyetlen egy dolgot javítanék ha nem haragszol:

    Arra sem emlékszem , hogy az új NFS megjelenésekor kardoskodtál volna a P2W ellen, pedig ott még inkább jelen van. Ott gyak. haladni qrva macerás fizetés nélkül

    Teljesen felelseges és értelmetlen további pénzt költeni a játékra. Én vagy 6-7 kocsit húztam fel max szintre és a plati után is maradt még másfél millióm amiből a legdrágább kocsit és a hozzá tartozó legmagasabb kártyákat rápakolhattam volna.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák