Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz batai15 #130332 üzenetére

    Pontosan...tökéletes megfogalmazás.

    Akkor egy Single játék multiját (UC4, TLoU) miért is hasonlítjuk egy alapvetően multis játék multijához? Ezt írtam korábban, hogy nem korrekt az összevetés. Ugyan úgy nem korrekt, mint a WoT volt, ahol egy ingyenes játékban LEHET fizetni, és nem egy 15-20K-ért megvett játékban.

    (#130333) Prof01

    Nem hiszem, hogy a jó sztorinak mentesíteni kellene a P2W multi alól őket.

    Nem a jó sztori mentesíti őket, hanem az ár/érték arány, hogy bzonyos összegért mit kapsz. Az UC4 esetében sok órás nagyon minőségi sztorit, minőségi kivitelezést. SZERINTEM az UC4 vagy a TLoU vásárlók 99%-a akkor is megvette volna a játékot, ha egy fia multi sincs benne. Az, hogy van, elfér, lehet még jó is, de nem a miatt vették.
    Ugyan ez elmondható a BF2-ről is? Tehát akkor is kifizetné a játékosok többsége ezt az árat a játékért, ha nem lenne multi?

    psnprofiles.com-ról (nem mérvadó, de érdekes adat):

    240,357 UC4 játékos fejezte be a játékot bármilyen nehézségen
    144,754 UC4 játékos játszott min. 5 meccset MP-ben

    Tehát azoknak a játékosoknak a 40%-át egyáltalán nem érdekelte a MP, akik már végigvitték a játékot. Úgy, hogy kifizették, ott volt, játszhattak vele díjmentesen mégsem kellett nekik. Ebből jól látszik szerintem, hogy az UC4-nek mennyire nem elemi része a MP, és mennyire sz@rik rá a játékosok jelentős többsége, hogy P2W-e...és ugye ebben benne vannak a trófeavadászok, akiket rohadtul nem érdekel a MP, de azt 4 MP trófeát a platináért bezsebelik.

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák