Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz cross56 #123508 üzenetére

    Ha megnyugtat, én szemeztem egy ideig a KS7000-rel, de inkább egy KU6400-t vettem. Leszögezném, hogy nagyon jó tv az előbbi, de azt a 150E FT különbséget szerintem nem éri meg, de ez a személyes véleményem. Nincs igazi HDR, nem olyan szép a panel, hát ez van, cserébe majd feleannyiba került. Elfogadom, hogy valakinek ez fontos, és hajlandó az ár/érték aránytalanságon átlépve több pénzt áldozni a jobb minőségre (én meg mással vagyok így), de rájöttem, h nekem tökéletesen megfelel ez is.

    Úgyhogy nem döntöttél rosszul, egyszerűen a KS7000< már egy másik kategória, és mivel ez egy szakmai fórum és HDR-es kérdésed volt, valszeg azért volt erre a válasz.

    Ja, én is kb 7 éves 720p-ről váltottam, uh. nekem nagyon wow volt ez is. :D

    [ Szerkesztve ]

  • marilllyo

    veterán

    válasz cross56 #123508 üzenetére

    Jó hát ne vedd magadra. Anno mikor még nem jött be a pro meg a 4k meg HDR mizéria ha valaki fel merte tenni, hogy milyen FHD TV-t vegyen mindenki előjött a csoda Sony-kkal, hogy csak az a jó...amiknek a 90% gyakorlatilag beszerezhetetlen ma már. :DDD Úgyhogy itt speciel releváns információt nem feltétlenül kapsz. Van milyen TV-t vegyek topic én is oda mentem.

    Egyébként meg nem feltétlenül kell aggódni egy "olcsóbb" TV-től is. Persze valahol hígul a dolog... De pl. ismerősömmel együtt vettünk TV-t. Én egy J6xxx szériát vettem Samuból ami az okosok szerint már a jobbak közé tartozik míg az ismerősöm J5xxx szériát vett ami közép kat alja. A két tv ára ugyanannyi volt csak neki így kijött egy 48" míg nekem csak 40". Én ültem játék előtt mindkettőn és, hogy őszinte legyek...én azon ugyanúgy élveztem mint a sajátomon. Pedig az enyémnek még az input laggja is nagyobb 15ms-sel.

    Én azt mondom, hogy egymás mellé teszel egy felső meg egy közép kategóriás TV-t 100%-hogy észreveszed a különbséget...de otthon csak az egyik lesz. Az input lag 50 fölé ne menjen biztos ami biztos ha választasz.

    Egyébként meg abból főzünk amink van. Megoszokod és élvezni fogod. Értelemszerűen egyiken sem fogod Nathan Drake-t Minecraft emberkének látni az U4-be.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák