Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nayrobi

    őstag

    válasz erahurka #118908 üzenetére

    Szerintem ez a része a játéknak már fix, és ez csak egyfajta bónusz volt, hogy belerakták egy rövid ideig. Nem tudom milyen fázisok vannak hátra a fejlesztés ezen szakaszán, de gondolom a beérkezett töménytelen mennyiségű adatot feldolgozzák és a saját tesztereivel csiszolgatják jóra, november közepéig van 4 hónap, szóval van idejük rendberakni a kifogásolt részeket. Szerintem így is sokáig tartott a béta, hiszen márciusban indult, nagyon remélem hogy nem kúrják el a végleges változatot.

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz erahurka #118908 üzenetére

    A GTS bétáról egyébként... Működött, jó volt viszonylag, a héten toltam is egy veszett időt az egyik pályán (már magamhoz képest), de persze arra is elég volt, hogy 3szor pole-ba kerüljek vele. :) [link]

    Szóval az online működött, lag nem nagyon volt, sőt. Élvezetes, élvezhető volt. Az elején sokkal rosszabb volt, azért finomodott a cucc.

    Viszont ez nagyon fapad így. A 7 éves iRacing első hónapjait idézően fapados. Pl nem értem az időmérésre miért nem rak be public szerverre, mások mellé. Tök hangulatromboló egyedül szenvedni a pályán. Legyen publikus, számolja az SR-t, vagy minek hívják itt, hogy az emberek tudják, ez komoly cucc, nem ökörködni való baromság. Max feles szorzóval, mint az iR-ben. Vicc, hogy futam után nem látom, kinem milyen tempója volt, mi volt a leggyorsabb köre, etc, de helyette kapok egy ostoba, hó unalmas animációt a győztes emberről...

    Ez inkább volt szerver és netkód teszt, mint béta teszt, mert a tartalom 98%-hoz hozzá se férhettünk.
    Volt, hogy javasolni akartam a PD-nek valamit, erre a hivatalos fórum nem volt elérhető, és gyanítom, mai napig nem az. (Próbálkoztam eleget, nem nézek még egyszer rá, de ha valaki belinkeli nekem a GTS beta - official fórumot, annak megköszönöm.)

    Szóval összességében azért elég nagy csalódás az egész, a játék meg so-so. Az online rendszeres ötlet (iracing copy) tetszik, de azon túl a a pCars2 ezt megeszi reggelire nálam... És ahogy olvastam a pCars2 multijában is lesznek komolyabb változtatások...

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák