Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz gianni85 #109649 üzenetére

    Nem emlékszem, checkpoint sikeresen bekavart, már annak örültem, hogy egy korábbi mentést vissza tudtam tölteni. Velenben van egy bánya, ami elsőre tök üres volt, bentebb vérnyomok, majd felkoncolt hullák voltak, aztán kiderült, hogy valami pókfajzat fészkel a bányában és megellett, kellett az eleség. Addig a pontig jó volt, a "kicsiken" sikerült kicsit gyakorolnom is, aztán anyuci odasózott, one hit voltam :DDD - hogy milyen színű, nem rémlik, de az alapjátékot húztam csak be.

    Sebaj, haladtam tovább. Ami tetszik, hogy él és virul a játék, nincsenek leszögezve (a nem fontos) NPC-k, változnak a napszakok, mindenki halad a dolgára, az erdő nincs teleszórva vadakkal, minden tök logikus. Történetmesélés mesteri, szinkron csillagos ötös.
    Egyelőre a vértem még az alap van, mert jól néz ki, minden más valami hálóing eddig, a többi cucc itt-ott le van cserélve.

    Voltak azért noob pillanataim, például benyakaltam a fél kajakészletem meg egy rahedli potiont, mire rájöttem, hogy miként kell tárgyakat használni (R1). :D

    Igazából csak azt nem értem, hogy ez a játék miért maradt ki eddig :Y

    @adamsss: nem a tartalom, hanem a technológia. Váltott soros TV-knek vagy megfelelő jel, vagy aktív komnverzió kell. Hogy ezt a PS4 tudja-e, fogalmam sincs, interlaced TV-k még kihaltak, sávszélesség spórolása végett voltak a HDTV-k hajnalám ilyen technológiájú TV-k. 1050i szerintem sincs, 1080i lesz szerintem csak elírva. Mindenesetre

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák