Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz protegum #23332 üzenetére

    +1.

    Sanhok azoknak jó, akik a deathmatch-szerű darálást szeretik, Erangel és Miramar azoknak (mint én) akik a taktikaibb, sunnyogósabb megközelítést preferálják. Tök fun, hogy van némi "üresjárat" is a játékban, mert az egyrészt növeli a feszültséged, másrészt van idő gondolkodni, hogy pontosan hol fogsz pozíciót a körben. Én ezért szeretem a nagy mapeket, főleg szólóban.

    Aztán ott van Vikendi, ami végülis mindkétfajta játékstílusra alkalmas: lehet darálni, nem is annyira hosszú az "üresjárat"... bár ebből kifolyólag egyik játékstílus hívei sem szeretik maradéktalanul. Nekem pl. túl sűrű, nehezebb taktikai bújkálással bejutni a top10-be, mint Erangelen és Miramaron, viszont aki meg darálni szeret, annak meg lehet, hogy nem elég sűrű :D :DD Ízlések és pofonok, ugye, de pont ez a jó a PUBG-ben, hogy lehet így is, lehet úgy is. Az eredmény úgyis igazolja a játékstílust (a 0 killes win is win, meg a 15 killes is :C :C )

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák