Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz DiszNóÓl #19528 üzenetére

    Szinte ugyanezekre a helyekre járunk, illetve jártunk Erangelen, ott még volt egy két kisebb hely, ami 1, max 2 embernek jó lootot adott, de már egy ideje elcseszték a balanszot. Nagyon szívesen jártunk pl. egy időben a Quarry-ba, majd onnan kelet felé, ami útba esett az erdősáv mellett, illetve lent a parton Ferry Pier. A mapválasztós időtől kezdve nálam a választási lehetőség "beragadt" Miramar-ra, csak ott játszottam, az nekem sokkal jobban bejött. A repülő útvonalától függően mindig a nagyobb városokba megyünk, de a két fő célpont Los Leones és Monte Nuevo. A kisebb helyek/házcsoportok gyakorlatilag csak akkor érdekesek, ha épp útba esnek a körbe bevezető úton, vagy a körön belüli furikázás során.

    BaLee
    Sajnos többször úgy értünk el az utóbbi időben a mid-game-be, hogy kettőnknek volt 1db Holo-ja pl., aszt' osszuk be! Nem azt mondom, hogy legyen minden mindenhol, vagy kezdőgear, de ennél a mostaninál erősebb loot kellene az elején. Mondjuk duoban és squadban engem valami átok is sújt. A srácok rég full 2-es vagy 3-as cuccban rohangálnak (persze a sisak kivételével), én meg örülök, ha lvl1-em van, meg egy pisztolyom... Sokszor táskám sincs... "Rögzített" útvonalaink vannak, mindig mindegyikőnk nagy vonalakban ugyanarra halad, minimális változtatással, illetve átfedéssel. Próbáltunk rendszertelenül is haladni, de semmivel nem volt másabb a helyzet az RNG miatt. A legkirályabb érzés, mikor LL-ben a templom mellett a 2 emeletes épületben van 3-4 AR, csomó heal meg lőszer, de nincs se mellény, se táska, hogy pakolni tudjak. Ilyenkor a többieknek szólok, de mire odaérek hozzájuk a táskáért és vissza, addig elmegy az első 5-6 perc kb., vagy több.

    Nem igazán játszottam sokat Sanhok-on, részben időhiány miatt, részben meg mert nem is tetszik, de eddig ahol földet értem, konkrétan minden volt. A helységneveket nem tudom még, de 6-10 házat átnézve annyi cucc van, hogy a játék végéig 2* is elég lenne. Szóval ezt szerintem kicsit jobban át kellene gondolniuk, vagy a másik 2 mapot feljebb hozni ezen a téren, vagy ezt lejjebb, mert ez így nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák