Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz dudu5130 #22912 üzenetére

    Egyébként nem tudom, azt ki mennyire veszi számításba, hogy ő maga milyen állapotban van, de szerintem az egyik legmeghatározóbb tényező. Reggel kipihenten, vagy edzés után ellazulva sokkal jobban megy a játék, mint meló után vagy egy szombati családozós nap végén. 300 óra után is még piszokul tudok stresszelni játék közben, de pl ha megiszom egy pohár sört utána szemmel láthatóan megint javul az eredmény. De szimplán elég ha stresszesebb vagy IRL dolgok miatt. Sőt továbbmegyek, még a fizikai állapot, vagy a légzéstechnika is rengeteget hozhat. Ezeket hajlamosak vagyunk elfelejteni, pedig olykor nagyon súlyos tényezők lehetnek az egyéni teljesítményre nézve.
    Stressz hatására pl. az elsők között romlik a finommotoros mozgás, ami az egérkezelésnél eléggé számottevő tényező.

    Emellett persze közel sem tökéletes a játék még mindig, de szerintem élhető.

    A hanggal is akadnak problémák, ahogy feljebb írták. Velem például előfordult, hogy azért vett észre az ember, mert feküdtem a fűben és nekemjött, megakadt bennem. Aztán lenézett és lelőtt. Én ebből semmit nem hallottam. :U Ez azért szerintem is elég meredek.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák