Új hozzászólás Aktív témák

  • spanglee001

    addikt

    válasz Winne #1610 üzenetére

    ha hosszan nyomod a jobb gombot akkor koncentráltabb hipfire, ha csak kattintol akkor lesz reddot/scope, pgup/pgdown 100 métereket állít a scope pontosságán mint battlefieldbe, hangtalan/leghalkabb haladás guggolás és ctrl nyomva tartás, és ha nem csak beképzelem a felvehető cipők is változtatnak a lépések hangján. van gomb arra is hogy irányváltás nélkül, tehát szaladsz egy irányba és tudsz nézelődni ezt elég fontos használni. az autó kereke/egész autó szétlőhető én is nemrég kezdtem ismerkedem még vele.
    ha van sok tárgyad és már nincs helyed felvenni valamit akkor ctrl el tudsz dobi darabra is ki, pl van 300 lőszered akkor ctrl el kidobsz belőle 100at és fel tudod venni pl a medkitet. energia italból/painkillerből tudsz inni egymás után többet is aminek az a hatása, hogy gyorsabban futsz és tölti felfelé az életed szép lassan, pl futsz a halálzónába ami sebez de az energiaital meg tölti felfelé az életed, az N gombbal elrakod a fegyót és gyorsabban futsz. kb ennyi tanács jut eszembe amit fontosnak találtam én is, streamekből lehet tanulni sokat.

    netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Új hozzászólás Aktív témák