Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz kisza25 #14909 üzenetére

    950m A 10xx-es előtti szériáknál nagyon nagy a különbség az laptop és az asztali verzió között. A 950-es kártyánál 89%. De az a baj, hogy az 1060 6gb mobile és az 1060 között is van 24%. (950m vs 1050Ti esetén +118%). Nem tudom mennyire megbízható ez a honlap, de nagyságbrendben azért lehet látni mi a helyzet.

    Nekem valahogy minden egyes alkalommal alacsonyabb fps-em van, mint amit mondanak a hasonló hardverrel rendelkező emberek, akármilyen hardverről is van szó. Szerintem azért, mert én inkább a minimumot nézem és ha felmegy bizonyos helyeken 100-ra az fps, az nem érdekel, ha a csatában 50. De lehet csak simán az a probléma, hogy alapból kicsit jobban fel van tolva a contrast, mint az átlagnak. Ilyen rosszabb minőségű paneleknél nem tudom elviselni a fakóságot. (51-en van az 50 helyett Intel beállításokban, de hatalmas a különbség. Nekem az Nvidia control panelben alig lehet valamit beállítani, pedig frissítve van.)

    #14908: Így már értem, de akkor meg nem áll fenn amit írtál, mert mindenki Full HD-ban játszik aki teheti. A te laptopod csak 1366 x 768-ot tud egy honlap szerint.

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák