Új hozzászólás Aktív témák

  • Melafoto

    senior tag

    válasz idna9 #9 üzenetére

    Én csak videokaziról akarok fölvenni, nekem nem kell így a csatorna +minden.
    Amit a PCTVpro-hoz kaptam progit az tökéletes a TV műsorok rögzítéséhez.
    Nem csúszik a hang, mivel ugye antennáról megy a hang és a kép is.Digikameráról is szoktam fölvenni (PinnacleStudio9), erre viszon ott van a PYRO DV 1394 itt is tökéletes a hang és a kép mivel itt is egy csatornán megy be a hang és a kép. Amit viszont a videoról veszek föl az gagyi, arra is gondoltam már, hogy a gép a kicsi mivel a hang a ''line in'' még a kép a ''coposit'' bementen megy.Itt lehet vmi gond, nem bírja szinkronizálni a képet a hanghoz.Annyit elértem a PinnacleSt9-el, hogy a hang csak minimálisan csúszik el.A haverom azt ajánlotta erre, hogy a PinnacleSt9-ben a képet zároljam (kislakat az oldalán) és az összes! (ez fontos) hangot odaigazítom.Ez a megoldás akkor cool, ha már az elejétől csúszik a hang.Nekem inkább a közepétől kezdi el.
    Az IuVcr-is próbáltam, de nagyon gagyi a képminősége.Akkor már megpróbálom a videot antennán keresztül fölvenni, igaz itt is gagyi a kép.
    Viszont a Virtualdub tud olyat, hogy szinkronizálja a képet és a hangot (ja nekem elég a tömörítettlen AVI file), de itt nem enged 320x288-as felbontásnál nagyobbat.

    Összegezve olyan progi vagy megoldás jó lenne ami:
    -720x576 engedi a rögzítést
    -Lehet tömörítettlen AVI is
    -szinkronizálja a képet és a hangot
    -Jó a képminőség is (videohoz képest)
    :C :C :C :C :C


    -Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

Új hozzászólás Aktív témák