Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • girhesfarkas

    csendes tag

    egy kis sztori. edesanyameknak van egy 10+ eves lg tv je. kb az elso generacios cucc lehet. nekem van jelenleg egy Philips 40PFL8505H tv m. imadom. de nagyon + nagyon [kellett kb 3 honap mire tenyleg belottem ugy mindent hogy a filmek es ps4 szamomra tokeletes elmenyt nyujtsanak de megerte]. ugy voltam vele le nem cserelem csak akkor ha bedoglik. nos ez valtozott. annyira siralmasan nezem ahogy a regi lg "teszi a dolgat" hogy elhataroztam itt karacsonykor megoroklik az en dedelgetett tv m. sokat olvastam kutattam kerestem s vegul arra jutottam veszek egy Philips 55PUS7304. remelem hozza elodjenek a szintjet s akkor a csalad boldog lesz. ha minden igaz hetfon vagy kedden kiderul philips hozza e a regi szintet. bizakodo vagyok bar olvastam vannak kik nem voltak oly szerencsesek a szeriaval. remelem makom lesz. jov heten ha nem irok akkor mocskosul elegedett uj tv tulajdonos lettem ^^
    jah es ambilight... nem erdekel ki gyartja vagy hol de nekem tv m nem lesz soha tobbet e funkcio nelkul...

    [ Szerkesztve ]

    nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

Új hozzászólás Aktív témák