Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gervease

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! Van egy 32PFL7605H/12 készülékem, amit tavaly nyáron vettem. Azóta is tökéletesen működik minden funkciója, kivételt képez a Net Tv
    múlt hét vasárnap óta. A szerver jelezte, hogy megváltozik a Net Tv felhasználási módja, ugyanis különböző appokat fognak a jövőben közvetíteni a Tv-re. Mivel felnőtt tartalma is lehet ezeknek az appoknak, ezért adjak meg zárolási lehetőséget és kódot a Net Tv-re.
    Én zároltam a Net Tv-t, de már nem tudom milyren okból kifolyólag kódot már nem adtam meg, hanem {valószínűleg véletlenül} kiléptem az alkalmazásból. Azóta a Net Tv oldalán csak a felhasználási feltételek pörögnek, de se folytatni, se görgetni nem tudom az oldalt, a felhasználási feltételeket pedig nem tudom elfogadni, ezáltal nem tudok a főoldalra lépni.
    Az internetcsatlakozásom és a routerem jó, két számítógépet lát a tv médiaszerveren keresztül. A legújabb frissítést felraktam, a Net Tv memóriát töröltem. Mit lehet még tenni szerintetek azonkívül, hogy szervízbe viszem vagy angol nyelvű levelezésbe kezdek a Philips központtal amikhez semmi kedvem.
    A segítségeteket előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • gervease

    csendes tag

    Az csak a képre és hangra vonatkozik. Egyébként próbáltam. Köszönöm a hozzászólásod!

Új hozzászólás Aktív témák