Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mata-hari

    csendes tag

    válasz Turbobacsi #484 üzenetére

    Igen, azóta jobban megnézetem, tényleg inkább legenda már csak a nagy fogyasztás, de azért a Te tv-d 42"-es nekem meg minimum 52"-re van szükségem - elég rosszul látok - ott azért meg ritka a 150 Watt körüli. Láttam én is az üzletekben (vidéki Mediamarkt-okban), hogy a működő tv-knél azért valahogy csak szebb a plazmák képe, a netezés miatt azonban mégiscsak led-est veszek. A betekintési szög sem érdekes, úgyis csak egyedül használom.

    Az eredeti kérdésemre, hogy van-e nagy különbség az 5605-ös és a 8605-ös képminősége között, ha egyéb funkcióktól eltekintünk, sajnos eddig nem kaptam választ, pedig jó lenne. Ha már egy vagyont készülök elverni, döntés előtt biztos szeretnék abban lenni, hogy a./ feleseges lenne a drágább, mert a képe kb ugyanolyan, mint az olcsóbbé és csak a plusz funkciókat fizettetik meg b./ a drágábbnak bizony a képe is szebb, jobban lehet állítgatni, folyamatosabbak a mozgások... stb. (Bocs, még sosem volt hasonló tv-m, azért ezek a primitív kérdések.) Szóval továbbra is várok véleményeket, amelyeket előre is köszönök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák