Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz tomcsi23 #9912 üzenetére

    Hát akkor megeshet. :) Nagy szerencséje volt az biztos. :R

    Most értem haza Pécsről, hazafelé beugrottam megnézni az autót. Hát, természetesen behozott autó, garancia idő lejárta után lett Németből hozva, nincs szervízkönyv. :(
    De azért körbenéztem. Autó megjelenése makulátlan, fényezés karcmentes, szélvédő is szintén hibátlan. Minden illesztés rendben van, gumi alig kopott. Piszok jól néz ki ezzel a felnivel. Az üvegezése dupla hővédő. Benéztem a kocsi alá is, minden makulátlan, nem lóg semmi, nincs ütésnyom/horzsolás. A belseje is makulátlan. Kormány nem kopott, ülések nincsenek kiülve, bőr nincs megkopva. Kormányváltó brutális, nagyon tetszik. Nagyon kényelmesek az ülések, benyomtam a masszázs funkciót, hát egy álom. :B És tényleg nem lehet befülledni az ülésbe, piszok jó ez az aero-s ülőlap. A hifi gyönyörűen szól, navi okos, bár ez alap elvárás. Minden kutya-pöcse elektromos, memóriára mozog, ez praktikus nagyon. Benéztem a motortérbe is, tiszta, nincs semmilyen nemű folyásnyom. Motor hangos, piszok kellemetlen hangja van... :( Nem mentem vele, mivel kergettem már ilyen Passat-ot is. Fogyi 6,5l körül van most, ami hízelgő nagyon annak a fényében, hogy egy nő használja. :)
    Abszolút full-full extrás, a rendelhető összes minden benne van. Ráadásul keyless-go -s, mint a mostani autóm, az is egy pozitívum.
    Nem tudom mi lesz, erősen meggondolom. Ha megveszem, biztos előtte meg lesz nézetve az autó...mégiscsak behozott hiába néz ki valósnak a km. :(

    rob210: 1.6 benzint véletlen se... Haver olyat használ, lusta, sokat fogyaszt ahhoz a ccm -hez. 1.9TDi van, inkább azt vegye. Mondjuk sok hely abban se lesz, akkor vegyen kombit.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák