Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz footy #90774 üzenetére

    Subaru árért lazán vesz egy 2.0 cr-t ami még megy is persze nem subaru élmény de könyörgöm egy bubu-t gázosítani olyan mint prisut turbósítani...El kell dönteni mire kell az autó ha A-ból B-be és csóró vagyok tankolni nem subarut veszek ennyi. Ezt a kormot okádó diesel dolgot meg már jó lenne mellőzni. Nem kell kormot okádnia hogy menjen , csak hozzá értőnek kell csinálni és nem lerúgott szarokat chipelni Janikával a pajtába..;)

    [ Szerkesztve ]

  • -v-

    addikt

    válasz footy #90774 üzenetére

    Egy 5-ös golf gti minden, csak nem játszós autó :)
    Ellenben sportosabb modell ami haladásra lett kitalálva, tehát valamilyen szinten célgép(ebb mint egy normális hétköznapi változat), szóval ez meg így elég nagy ellentmondás meg visszás, hogy a gyár direkt megtuningolja neki, kihegyezik kicsit jobban, hogy több legyen a kakaó meg jobb menetteljesítmények legyenek, ő meg abba akar gázt ... ferrariba ne tegyünk? :) Tudom sarkítás, de gti-t azért veszel mert haladni akarsz és nem mert a fogyasztás érdekel. Ez tipikusan olyan hozzáállás, hogy igazából van pénze, de azért mégis ingyen ebédet akar. Ingyen ebéd amúgy sincsen, ha meg olyan akar akinek mellesleg telne is azért, akkor meg szarrágó is. Majomra telik, banánra nem. Tudom nem vagyunk egyformák, engem ez a hozzáállás eleve irritál, plusz ehhez még hozzájön amit fent írtam, hogy ez még rendben lenne egy mittudomén hétköznapi mondeo 2.5 V6-tal - azokból is sok a gázos - valaki élvezni akarja a V6 selymes járását meg szép hangját, meg meg is tud azért mozdulni ha kell, de nem akar olyan őrült sok benzint fizetni .. hát ez még szódával elmegy, de érted egy gti, ha nem is játszós autó de egy direkt olyan modell, ahol a menetteljesítményeket helyezik előtérbe, de ő azt is gázosítaná ... :U Ami megy az fogyaszt, ennyi. Aki ezt nem tudja elfogadni vagy nem akarja kifizetni az ne vegyen ilyen autót, ha a benzinpénz a legnagyobb problémája akkor nem kell gti-t venni ilyen egyszerű, nincs ezzel semmi baj, csak nem kell elbaszni gázzal ...
    Nem vagyok geci amúgy meg igazából nem kívánok neki semmi rosszat nyilván, de azért mégis az jut elsőre eszembe, hogy vegyen csak egy dízelt mert az ugye megy is meg nem is fogyaszt, ott az ingyen ebéd, mondjuk valami prémiumot bömöst vagy ódit mer az még nagyobbat mutat, fú meg menni is tud meg még csipszeljük is meg és örülünk mert kevés pénzből megy is, sokat is mutat, nem is fogyaszt, még a haver gti-jét is odaverjük vele.... aztán szarjon is be neki az összes százezres alkatrész meg minden ami létezik :DDD Na mindegy, valóban nem vagyunk egyformák. :)

Új hozzászólás Aktív témák