Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    nagyúr

    válasz 7600 GS #67784 üzenetére

    Azért nem adják ingyen.
    Pörögni meg kattogni kár rajta azzal nem lesz jobb, de tanulni készülni nem árt rá.
    Én bevertem az anyagot odamentem és 3.7 lett a vége.
    Nem izgultam de azt is tudtam, hogy nem vagyok perfekt.
    Pont annyi erőt szántam rá amennyi kellett a stabil közép mezőnyhöz.
    Az életben úgy sem nézik milyen csak, hogy van-e.

    Nekem még egyetlen munkahelyemen nem nyitották ki, megkérdezték van van elővettem, jó tegye csak el.
    De azért linkeskedni nem szabad azt a tanárok kiszúrják.

    (ejj de régen érettségiztem, bazi öreg vagyok már.)

    Renault power

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz 7600 GS #67784 üzenetére

    4év alatt az összes töri órát végig aludtam vagy be se mentem, hanem Ferenc testvérrel kw-ztunk (igazgató).
    közép szinten pofony egyszerű tudsz kb 20 tényt értelmesen tudsz gondolkodni, látod az ok okozatot meg tudsz 20 évszámot és 5-ös :U konkrétan a tétel sorunkat nem néztem meg nem érdekelt... mondjuk ott azért kaptam csak meg az 5-öst mert ipari forradalmat húztam azt meg amúgy is szeretem.

    magyart átpörgettem én is, sok író költő lexikális adataihoz kellett valami alap, ennyi....

    szvsz ha az elmúlt 4évben nyitott szájjal füllel stb-vel jártál van egy kis gógyid a közepes szint adja magát, matekot meg vagy gyakoroltad vagy nem ennyi.

    Most már tényleg kár izgulni, arra figyelj hogy mindennap alud ki magad rendesen, azért elfog venni az emberből az a pár nap, ha mást nem a többiek izgulása miatt te is fogsz egy kicsit.

    de most elcserélném veled töri-re fota vizsgám (forgácsolás technologia alapjai), a tömör anyag ami nem biztos hogy elég a ketteshez kb 60 oldal, számomra valami mandarin nyelven... jah és a tanár minden évben azzal kezdi az előadást hogy épp hány % volt a bukási ráta (70-80 közt..), utolsó körbe 400 emberből 80 teljesítette a tárgyat, Dékán, mi a gondjuk, Fota.. állj! Sipos tanár úr!? nem tudok segíteni, majd egyszer meg lesz, és együtt érző nézés....
    Deal? :DDD

    de töri+magyarral komboba beszámolok turbot is ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

  • trassher

    addikt

    válasz 7600 GS #67784 üzenetére

    A középszintű érettségi egy vicc és ezt komolyan mondom.
    -Matek: Emelt matekon 3-4 voltam órákon, érettségin éppen 4-es lett. Átnéztem kétszer a feladatokat és viszlát
    -Töri: Elolvasod a tételeket, legyen róla fogalmad, évszámokat megtanulod. Eléd adják a tételt+forrásokat. Abból már megvan a fele, az atlasz is tele van évszámmal, segítséggel.
    -Irodalom: A legértelmetlenebb tárgy a világon, mindenki azt lát bele a műbe amit a lelki állapota és vérakohol szintje mondd. Én például szóbelin olvastam el a művet először mégis ment.
    -Nyelv: Ez kinek-hogy. Gimi elsőben angol közép c, harmadikban érettségi. Van akinek megy van akinek nem.

    Felsőoktatásban meg ugye más rendszer van, ott egy matek zh-ra többet tanulok mint az egész érettségire.

    Regadót sajnos nem lehet megkerülni, úgy néz ki nekem is kinti kocsim lesz legkésőbb augusztusban. E rendszámmal lehet kicsit elhúzni de nekem pl az sem jó mert azzal nem mehetek külföldre.

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák