Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jpisti

    senior tag

    válasz #00809728 #6672 üzenetére

    Miért is...?
    Nem állt szándékomban megsérteni senkit ezért is tettem idézőjelek közé a jelzőt és nem is sértődtem meg -az egyébkénént frappáns- "Azért is használok PROLONGOT." hozzászólásod után negyedórával bekövetkező érthetetlen "búradurranós" hsz-en.

    Mint írtam nem a kioktatás volt a szándékom, sőtt: megtisztel ha elolvassátok amit írtam.

    Amint láthatod sokaknak sokféle tapasztalatai (és információi) vannak az adalékokkal kapcsolatban. Amit én leírtam azt egyenesen a CASTROL magyarországi vezérképviseletének vezetőjétől hallottam a '90-es évek közepe körül egy konferencia utáni borgőzös fogadáson (tehát bőven volt "igazságszérum" mindkettőnkben)

    Ezek az adalékok ártani töbnyire nem képesek (az előbbi példa a feloldott szennyeződésekről inkább a széttaposott motor mint az adalék bűne.) Viszont alapból idegenkedem minden olyan terméktől aminek a reklámjában olyan szinten néznek hülyének mint a Prolong például. (elvágott vízcső amiből percekig spriccel a hűtő folyadék, vagy himbatengelyre szórt homok, stb... elég életszerűtlen ökörségek (tudom, a buta amerikai átlagembernek ez kell)
    A te példád is sántít akkor lenne figyelemre méltó ha a 7 mitsu-ból mondjuk 3 kezelt és 4 nem de így csak az látszik amit sokan tudnak, hogy ezek a japó dieselek elpusztíthatatlanok. Jómagam cseréltem egyszer egy adagolót egy több mint 500.000km futott példányon, télen és utánna pöccre indult. -egyébként egy kölcsönző tulajdonában volt, tehát kapott eleget a kis ártatlan-

    Végül: Dodi72, nem gondolm, hogy elnézést kellene kérjek és nem is várom el, hogy elnézést kérjenek.
    Béke!

    Szerk: Az általad elvégzett tesztet viszont megoszthatnád, sokakat érdekelne. és valszeg hihetőbb is lenne mint egy kupac homok a nyitott hengerfejen.

    [ Szerkesztve ]

    A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

Új hozzászólás Aktív témák