Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz TaaT #41035 üzenetére

    :)
    A Leon szééép (a Cupra gyönyörű), de nekünk most kiesett a keresésből (pluszba hétvégi autónak pedig luxus egy harmadik), kicsi volt. Olyan autó kellett, ami amellett, hogy min. 4 személyes (kényelmesen), rakodni is lehessen bele. Ha pedig kell, szét lehessen annyira hajtogatni, hogy 4,5m2-nyi bádoglemezt bele lehessen hajtogatni a szükséges kellékeivel együtt. De élhetnék egy nálam okosabb ember szavaival, hogy miért nem lett Leon (vagy bármi, ami hasonló méretű): "nem fér bele a kapálógép" :DDD . Az itteni Ford szalonban hangzott el, amikor egy kifejezetten kombit kereső "kuncsaftnak" az értékesítő mindenáron a készleten lévő négyajtósat akarta eladni. Ész érvekre a kereskedő nem hallgatott, így elhangzott ez a mondat. Én majd megszakadtam a röhögéstől, szegény ember pedig feladta és nem erősködött tovább :) . Azóta nálam is mindig beugrik, amikor "kicsi" autó esetén meg akarnak győzni, hogy elég nagy...

    De ugye ezért is más és más az emberek ízlése és ezért készítenek annyi féle/fajta autót :R .

    Dodi72 - két egészséges (100+kg) férfi ember kényelmesen elfér bent, a három már tuszkolt (ha nem egészségesek, akkor nem lesznek olyan szorosan :) ). De az alsó rekeszbe aprítva plusz egy még belefér :)) .

    Tegnap este kocsikáztunk egyet mi is. 40nél 4.-be kiraktam az indexet, hogy megelőzök egy hétvégi autóst, majd odaléptem neki, ahogy szoktam (padló közeli állapot). Úgy meglepett, hogy időm nem volt visszavenni az indexet, már fékeznem is kellett, hogy még a kereszteződés előtt visszajussak a saját sávomba. Ehhez én még nem vagyok hozzászokva :)) de tetszik...

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák